Üniversite için tavsiye!!

Arkadaşlar üniversiteye yeni başlayan birine ne tavsiyelerde bulunabilirsiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• unıvesıte bır sekılde bıter cok gez cok srtifikan olsun okul bitmeden bir sekilde işini ayarla ... gerisin koy dotune ditsinn birde İstanbul da baska bir yerde okuma iş cok fazla var o yuzden. yoksa ün,versite de insana her yer İstanbul gibi geliyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• nasıl bir yapın var bilmiyorum ama bence üniversitenin birinci amacı sosyalleşmek ve sosyal ilişkiler konusunda daha becerekli bir seviyeye gelmek. herkesle konus sohbetin ve fikrin olsun zamanla tanıyınca elin iti kopuğuyla irtibatını kes :)

birde gevşek tiplere fazla yüzme düşmezler yakandan sonra ^_^

0|0
    0|0
  • bence hangi üniversiteyi kazanırsan kazan çevre çok önemlidir.senin ufkunu açacak kişiliğini oluşturacak önemli çağlar bu çağlar.eğer düzgün kaliteli kişilerle arkadaşlık yaparsan seninde kaliten artacaktır.özenti boş adamlarla gezme.üniversitenin nimetlerinden faydalan,çok ucuza gezebilir,bisiklet klübüne katılıp,havuzda yüzebilirsin ancak en önemlisi kesinlikle dersleri sınav geçmek için çalışma,sana bir şeyler kattığını düşünerek çalış.

0|0
    0|0
  • tanışmaktan hiç çekinme. ilk teneffüs iyi biri diye düşündüğün birinin yanına git merhaba nasılsın diye sohbete başla sonra bir bakmışsınız 20 kişi toplanmış sohbet ediyorsunuz :D bknz. tecrübe :D

0|0
    0|0
  • derslerine çalış, erkeklerle yiyişme:Pp ne diyecez tövbe tövbe:))

0|0
    0|0
  • Nesine göre soruyorsun nerde daha çok sevişirim tarzı bir soruysa yaşar derim ben.. Kantininde bile içki satıyorlar..

0|0
    0|0
  • Çok çalış, GEZME! :D

1|0
    0|0
  • derslerine az ve öz çalış, arkadaş seçiminde dikkatli ol ve hocalarla aranı iyi tut

0|0
    0|0
  • her erkeğin evine gitme.

0|0
    0|0
  • çok çalış okulu uzatma

0|0
    0|0
  • Hayat senin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gelen cevaplara ben de bakıyım :) benim planım üst sınıf erkekleriyle muhattap olmamak ve notlarımı kimseye vermemek.

0|0
    0|0
  • üniversitede sakın ilk seneden g...tü başı dağıtma ben onlardandım mesela sakın sevgili arayışına girme sen koştukça onlar seni iplemez cool ol derslerine ver ama sadece vize final zamanı yap bunu geriye kalan zamanda gez toz zaten dost kazıgının alasını yiceksin bekle gör

0|0
    0|0
  • Arkadaş seçimine dikkat et, çevren seni etkiler her konuda. Sevmediğin insanlarla konuşmak zorunda değilsin, seçici ol. Asla birine benzeyebilmek adına kendi kişiliğinden taviz verme, kimseye özenme. Üniversiteye gitmek çok da büyük bir şey değildir; bunun seni değiştirmesine, çok fazla özgürleştirmesine izin verme. Ve tabi ki, önceliğin her zaman derslerin olsun. Sınavlara çalışmaya da bir kaç gün önce başlama, olmuyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...