LoL oynayan beyler bayanlar hangi şampiyon

Genelde mid oynarım ama tank bir şampiyon daha alayım diyorum ama galio mu shen mi alsam bilemedim karmayı da denesem mi acaba diye düşünmüyo değilim siz ne dersiniz?

• Galio
    100% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Shen
    0% (0)60% (3)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Umarım yarın sabaha kadar cevap sayısı artar yarın sabah hangisini alacağıma karar vercem bu arada hiç galio oynayan da görmedim sebebini de bulamadım

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hacı tank olarak tavsiyem naitulus

neden dersen kendine cekme sikili alan kontrolü saglıyor ve kacmak için kullanabilirsin ultisi önüne gelen herkese havaya fırlatır seçtiğin kişiyi 2sn stun eder alan slow sikili var güzel hero

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Lol oynayan kızları gördükçe valla gözlerim yaşarıyo. :) Ben herşeyi oynuyorum ama şu sıralar sadece mid ve adc.Soloda jayce,pant,gp

Adc : Vayne başkada oynamam kolay kolay.

Midde : kassa, diana, fizz,Talon, ve en çokta teemo. :D

0|0
    0|0
  • Oyunkolik kız:( biraz sosualleş çok dışarı be

1|0
    1|0
    • Özel hayatımla ilgili tavsiyelerine ihtiyacım olduğunu sanmıyorum

• vi iyidir ya da nasus tanky gidersin hem de kill alırsın paşa paşa

1|0
    0|0
  • tank alcaksan shen al

1|0
    0|0
    • bu arada lucian alma sakın yani ben adc oynamıyorum ip vardı alayım dedim ıyhh öhhb böhpğ

• Bugün baya ezikledik bir lucianı fizz den tek skill de öldü ondan sonra korkum kalmadı luciandan

• git kız şampiyonlar al :D

0|0
    0|0
  • Tanksa taric derim ben riven oynarımdım tabi çok çocukça geliyor artık :D Bilgisayardan nefret eder oldum.

0|0
    0|0
  • Shen kasarsa mahveder.

0|0
    0|0
  • jax babaaaaaaaaa !

0|0
    0|0
  • neyce konuşuyonuz ya :)) bizim zamanımızda metin2 vardı pvp lerde sabah akşam takılırdık :))

0|0
    0|0
    • Metin2 den önce knight online vardı =))

• Ben daha çok wild gunman oynardım

• o daha sonradan çıktı onuda baya oynadım tabi vay vay çocukluğumuz çok iyiydi ya derken tusubasa geldi aklıma <3

Kızlar Ne Diyor 2

• LoL nedir?..bilmiyorum da af buyur?

0|0
    0|1
  • teemo <3 <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...