Kalbine ses ver filmiyle aşkı anlamak ister misiniz? :)

Kalbine ses ver filmiyle aşkı anlamak ister misiniz? :)eğer gerçek aşka inanıyorsanız yada ne olduğunu bilmiyorsanız bence bu listen to your heart filmini izlemeniz gerekir ..

Güncellemeler:
burda aşkın böyle yaşanacağı söylemek değil gerçek aşkın böyle olduğuna güzel bir örnek wermiş yani herşey güzellik yada para pul değil sağır olan birinide aşık olunabilir yeter ki kalbine hisset bunu çok güzel anlatmışlar bu filmde ..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ahh aşk işte o kavram çok farklıdır hissetmek mi kanımca aşk beş duyu ile hissedilir kokusu sesi güzelliği dokunuşu ve teninin tadı dünyada başka birşey yoktur 5 duyuyla hissedilebilicek(doğrusu sevilebileçek )mesela portakal rengi güzel tadı kokusu hani sesi yada sadece portakala dokunarak yemeden hoşlanan birini gördünmü hayır işte bu yüzden AŞK EŞSİZ ve dünytadaki hiçbirşeye benzemez bu yüzden tam anlamıyla hiçbirşeyle ifade edilemez AŞK VAR HERKEZ BUNA İNANIR onu gerçek yapan ise senin ona nekadar inandığındır.

1|0
    0|0
    • aynen katılıyorum sen ona inanırsan eminim aşkta senin aşkına inanır we gerçek aşkı bir gün yaşarsın..

Erkekler Ne Diyor 7

• izleyeceğim kısa zamanda..

1|0
    0|0
  • Filmi izlerim ama bu sebepten değil .

0|0
    0|0
  • ben izledim önceden çok güzel film

1|0
    0|0
  • Izlemek gerek bir ara izlemeliyim.

1|0
    0|0
  • ilk fırsatta seyretcem :D

0|0
    0|0
  • sende bunu izle YES MAN

0|0
    0|0
  • film izleyerek aşk ögrenilmez.yazarakta okuyarak ögrenilmez...yine de tsk ler

0|0
    0|0
    • aşka örnek olabilir bence

• kişiler de nefsane durum söz konusu oldukça aşk öyle olmaz.aşkı sakın tenler de aramayın.

• tabiki aşk dokunmaya kıyamamaktır çok saf we temizdir kalbinle hissetmelisin inanmalısın

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...