Whatsapp sorusu lütfen bakarmısınız?

şimdi ben karşı tarafın rehberinden çıkmak için whatsapp ı kaldırdım yani sohbet kısmında beni göremesin diye. Ama sadece onu engellesem yetermiydi ? anladığım kadarıyla engelleyince sohbette görünüyorsun ama yazılanlar sana gelmiyor. yani beni görmesin sohbette istiyorum yazamasın hiçbişey

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• kaldır whatsup'ı boşver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• engellesen yeterli ;)

0|0
    0|0
  • SADECE ENGELLESEN YETERLİ OLUR.

0|0
    0|0
  • Önce kişiyi rehberinden sil, sonra whatsapp hesabını sil, sonra whatsapp'e tekrar üye ol.

0|0
    0|0
    • ben değil o beni görmesin. sildim zaten heryerden . kendi whatsapp ımıda sildim

• Öyle bir şey imkansız, rehberinde olduğun sürece görür seni, saçmalamışım yani cevapta salla, özetle ne yaparsan yap o senin numaranı silmediği sürece görecek.

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun seni görmemesi için telefonundan senin ismini silmesi lazım.

Sen o kişiyi engellersen , son görüşme saati sadece engellediğin saat olarak görünür. Online göremeZ ve sana yazamaz. Yani yazsa da sana iletilmez

0|0
    0|0
    • işte bende o yüzden whatssapı telefonumdan kaldırdım ama bilmiyorum en iyisi whatsapp kullanan bir arkadaşıma sorayım beni hala görebiliyormu diye

• Programı silmen bir şey değiştirmiyor. Ayrıca görünmediğini de söylüyorum sana.

• Bunun için o kişinin seni rehberden silmesi gerekiyor ya da whats appi yükle ayarlardan hesabımi sil de kaldirsan bile yinede gözükür hesabimi sil demen gerwk

0|0
    0|0
    • hesabımı sil diye bişey yoktu ki.. çok teknolojik bir telefonum yok :D

• Wahtsapp ayarlar hesap ayarları hesabimi sil olmasi lazim kontrol et

• hesabini sil

0|0
    0|0
Yükleniyor...