Milletimizde neden hiç tolerans yok?

Evet gordugum kadariyla milletimzde hic tolerans diye bir sey yok. Bu neden boyle? Ornek olarak otobuste gidiyorum dun ve cocugun biri ayakta oldugu icin oturan birine biraz degdi. Otobuste oldukca kalabalik. Adam birden cocuga cikisti. Hic sabir edemiyorlar ve tolerans denen hic bir sey yok. Baska bir ornek vereyim iki kiz .. gurbetciler herhalde otobuste gidiyorlar ve yabanci konusuyorlar dogal olarak. Adamin biri onlara cikismaz mi. Onlardan sonra baska biri daha cikisti. Harbuki kizlar hic birsey yapmiyor. Bizim milletimiz cok garip.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu sebeplerden dolayı sevmiyorum milletimi. Cahil, anlayışsız, inançsız, adını ne koyarsan koy. Böyle ezikler yüzünden bizi de kötü görüyorlar. Evindeki misafire bağırmaz ama ülkesindeki misafire bağırır. Irkçı takılır ama kendi ırkını çekemez. Ne şit olduğu belli olmayan, oturmamış kişilikler bunlar. Keşke bunlara özel bir hastalık çıksa da bu tür insanlara bulaşıp öldürse.

0|0
    0|0
    • bende aynen senin gibi dusunuyorum maalesef

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu daha hiçbir şey kötü günler ileri de. Metrobüs te insanları rahatsız edecek yükses seste müzik dinlemeyin diye anons yapıldı. Daha neler olacak!

0|0
    0|0
  • Bu tolerans değil güzel arkadaşım bj cahillik işte başka bir şey değil. Sen gelişmiş ülkelerde böyle manzaralar ile karşılaşabilir misin? Hayır. Modern insan olmak budur. İnsanları yargılamak özellikle tanımadığın insanları yargılamak cahilliktir geri kafalılıktır on yargılı olmaktır.

1|0
    0|0
  • Bizim milletimize rahat batıyor efenim :)

Bak hiç huzursuzluk olmasın " neden huzursuzluk yok, bari ben çıkarayım" gibisinden bir anlayış söz konusu... Rahat batıyor anlayacağınız...

Hem rahatlık isterler, hem de rahat batar...

Kıskançlık, bencillik, çekememezlik, ben mutsuzsam sende mutsuz olcaksın... Duyguları kaçınılmaz mevcut duygular.

0|0
    0|0
  • Bizim kodumuz bozuk

0|0
    0|0
  • Bizim milletimiz sazan gibi atlamayi cok sever, birşeylere dahil olmayı, birşeyler yapmayı. Bunu arkadaslairna anlatmayi..

0|0
    0|0
  • :D bana denk gelmemiş iyiki adam.

0|0
    0|0
    • resmen sok oldum

• Yıllar bazı insanları olgunlaştıracağına ukalalaştırıyor. Daha doğrusu zaman adamlık konusunda herkese eşit davranmıyor. Kendisi aynı duruma düşse sevgi kelebeği olur ama öyle tipler.

• Kurtce konusanlara ayar oluyorum .

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşımla geçen otobüsteyiz sohbet ediyoruz arada gülüyoruz öyle otobüsü inletecek gibi değil yani, herkes dönüp bakıyor laf ediyor. Bir kadın laf etti ağzının payını verdim yarım saat konuşmadan duralım o zaman, bir de amca bizim burda derdimiz var gülüp konuşup duruyosunuz dedi hay Allah'ım ya, hadi yaşı var diye sadece bizim de derdimiz var ama herkesin kendi derdine dedim, gerçekten garipler...

0|0
    0|0
    • evet boyle durumlarla cok karsilasiyorum bende sadece bana mi denk geliyor diye dusunuyorudm megersem tek degilmisim

• Çok haklısın kesinlikle bizim millerce büyük bir sorunumuz bu! Farklı olana tahammülsüzlük.

0|0
    0|0
Yükleniyor...