Çok kötüyüm,ben çok kötüyüm..

12 ay süren bir ilişkim oldu.Beni terketti,zaten 10.aydan itibaren başka bir kızda sokmuş hayatına.Ayrıldık.Şubat ayında bitti.Ama ben onu hala silemedim..Her şarkıda içim parçalanıyor,filmlerde o canlanıyor gözümde.Biz geleceği hayal ederken hep birbirimizi katardık..Ondan sonrada kimseyi sevemedim zaten.Ama çok denedim kopmayı başaramadım..İçim parçalanıyor arkadaşlar,ne yapacağım ben..Şimdi o aldattığı kızla 18 ağustosta nişanlanmışlar.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• kafanı dagıtacak birşey yok yalnızsın. işde calişssan veya arkadaş ortamın olmazsa takmazsın fırsatları degerlendırır

0|0
    0|0
    • tatile çıktım,arkadaş ortamım çok var.olmuyor

• olurrr bal gibi olrrr. sertap'dan iyleşiyorum sana gelsın

Erkekler Ne Diyor 7

• seni aldatıyor başka bir kızla ve silemiyorsan aşk karşılıklı değilmidir tek taraflı aşk yoktur seni unutan ve aldatan birini unutamıyorsan sorun sende çünkü üzülüyorsun üzülmeye değecek bir şey yok ortada sorun da burda boşver başka birini bulursun onunla da aranızda bir sevgi bağı oluşur unutursun.

0|0
    0|0
  • unutmak zorundasın kendini başka şeylere yönlendir kendine yeni birisini bul ve onu hayatından koparıp at düşünme ondan haber alacağın insanlarla bile muhabbetini kes o zaman belki feraha ulaşıp unutursun onu :) geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok olan olmuş hayata küsmenin bir anlamı yok aynı durunmda sende olabilirdin insan her sevdiği ile bir ömür olamıyor zamanla unutacaksın başka çaresi yok ve bu şekilde düşün o yok artık

0|0
    0|0
  • Bi sigara yakıp mutluluklar dile.

0|0
    0|0
  • Verdiğin değere değmeyeceğini düşün ve izle. Böyle insanlar geleceklerinde asla mutlu olamazlar. Öyle görünseler bile olamazlar. Aldatmak çok kötü birşey. Allah bana kimseyi aldatmayı nasip etmesin.

0|0
    0|0
  • youtube - neslihan hiç sevmedim dinle bir ömür ...

0|0
    0|0
  • acılı olacak unutacaksın seni aldatmış zaten seni istemiyor belli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim de geçen sene 2 yıllık bir ilişkim bitti ve elle tutulur bir neden yoktu o bitirdi ben de ilk başlarda senin gibiydim hani diyorlarya zaman herşeyin ilacı diye o süreçte herkes öyle diyodu bana ve aman of ne zamanı ya benim halime bak bunların dediğine bak derdim ama zaman geçince belli bir süre düşünüyosun sonra daha az düşünüyorsun ve bir bakmışsınki aklına bile gelmiyor kimi zaman... kaldı ki o nişanlanmış bence unutmak zorundasın artık

0|0
    0|0
  • bulunduğun durumu görmezden gelip olmayan bişeyi yaşıyorsun bence. seni sevmeyeni sevmen sağlıklı değil.

0|0
    0|0
  • Seni aldatmış güzelim. Onu gebertme planları yapman gerekirken hala sevmen çok tuhaf. Allah kolaylık versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...