Bu resim size neyi çağırıştırıyor?

link

Bence, çok ustaca yapılmış bir çalışma.

Güncellemeler:
Sağ üstteki ''Lucifer'ın ışığı'' sembolüne hastayım ^_^

0|0
12|36

En İyi Erkek Görüşü

• şaka bir yana bu çok düz bir çalışma altında yatan bir hikaye yok ya da derin bir alt metne sahip değil örneğin en basit olarak davut yıldızını göz önüne alalım " link eski paganlarda üçgen erkeği ters üçgen ise dişiyi sembolize eder bu ikisi iç içe geçirilerek oluşturulan bu sembol doğumu yeni bir hayatın başlangıcını anlatır bu basit sembol bile üzerine uzunca yorum yazılacak kadar karmaşık bir geçmişe sahiptir fakat burada illustrator sadece birbiri ile ilişkili bazı sembolleri bir araya getirerek kolaj tarzı bir çalışma yapmış yorumlanacak bir yapıya sahip değil ya da çok spesifik bir anlatıma sahip ve sadece kendi anlayabilirki buda eserin kitlelere ulaşmasına bir engel teşkil edeceğinden sanatçının kalitesini sorgulatır. bence şu tarz insanı düşünmeye iten çok katmanlı çalışmalar daha hoş " link realizm akımıda candır "www.fitch-febvrel.com/images/lev2/martin/raphaelbig.jpg"

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• - bu ustaca yapılmış çalışma hakkında ne düşünüyorsun ash

- dur şimdi ash kafa zikme

- tamam :/

- hıh :(((

2|0
    0|2
  • pakize teyze çamaşır yıkıyo memeleride fora yapmış gibi geldi bana o gözlerde abaza örgutu ıluminatının gozlerı rontgenlıyor sayılar rakamlar menopozdan oncekı adet gunlerı olabılır elı ıle 2 yapmıs sanırım dıkızcıler var cevrede yaptım 2 tuttum tiki dıyor

1|0
    0|0
  • Bu lucifersa eğer tro'ya benziyor bundan bir cacık olmaz.

2|0
    1|2
    • Yok bu Baphomet. Çift cinsiyetli bir keçi :)

• He ben onu duydum. :D Çift cinsiyetli olduğu belli. :D Bu fotodaki amaç ne bide. Bu arada luci'yi görmek çok istiyorum bakalım kıyamette kısmet olursa görcem. :)

• Hiç bir zaman hakim olamayacaklar.

2|1
    1|2
  • bunun daha sade şekli yok mu

0|0
    0|0
  • siyonist ve satanistlerın ablemi

1|0
    0|0
  • Nereye baksam kadının memelerini görüyorum :))

1|1
    1|1
  • ezoterizm masonik semboller illuminati falan güzel bir miks daha iyilerinide görmüştüm

2|0
    1|2
    • Daha iyilerinden resim atsana bakayım :D

• kahretsin ben bu yoruma cevap gelmez sanıyordum o yüzden bol keseden salladım şimdi ne yapsam ki

• tüm çağların gizli öğretileri diye kiap var nette olmayanlar var aç oku soran

• Killuminati

2|0
    1|2
  • maske takmış şalvarlı kadın.

1|1
    1|1
  • şeytan sembolü üstü piramit masonların sembolü yani illuminati amaçları dinleri parçalamak şeytana tapınmak eşcinselliği artırmak şiddeti benimsetmek gibi görevleri var şeytanın yolundan gidenler onunla birlikte çukura batacak

1|1
    2|2
  • Cin çağırma ayini sembollerine benziyor. İllümemati resmi.

1|0
    1|2
  • tırstım ya La :))

1|0
    0|0
  • çok fazla sembol var...

1|0
    0|0
  • Lanet olası şeytanı çağırıştırıyor

1|1
    1|1
  • bir dönem kasıklardan başlayıp, boynuzların yanlardan koltuk altıma doğru gelecek şekilde dövmesini yaptırmayı istemiştim ama vazgeçmiştim..

1|0
    0|1
  • pentagram diyesim geldi

sacma bir resim.hatta bune lan dedim.

1|0
    1|0
  • illüminati mi ?

1|0
    1|1
  • çok karmaşık sevmedim :/

1|0
    2|0
  • çeberin çevresindeki yazı da ''aman boşver taş attık da kolumuz mu yoruldu'' yazıyor galiba

1|0
    1|1
  • illuminati link

0|1
    1|2
  • Daha yaratıcı olmalıydı.

1|0
    1|2
  • İlluminati :D

1|0
    1|2
  • ileride dünyada hakim inancın satanizm olacağını anlatıyor bu resim.

1|0
    3|2
  • Baphoment Efendimizi

1|0
    1|4
  • Lucifer'in vesikalık fotoğrafı.

0|0
    0|0
  • galatasarayın kümede kalmaya oynadığı yıl taraftarın sessizliği resmedilmiş.

1|1
    4|5
  • Amaç ne o resimdeki.

0|0
    2|2
  • resmi sevmedim

1|0
    1|2
  • İlluminati amk. ne olcak başka

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam