Sorum polis eşlerine ve bunlari bilenlere?

Iyi geceler arkadaslar nisanlim polis we polisleri cok sktklarini duydum mesai saatleri cokmus sanirim ewlenince bu nasil olur wakit ayirabilir mi bana nasil olur cok sikarlar mi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntılarla dolu bir meslek eğer nişanlın sorumluluk sahibi biri ise işine önem veriyorsa çok yıpranacaktır birçok çalışma sistemi var uygulamada olan ama genel olarak geceleri evde olamadığı zamanlar olacaktır bayramlar tatiller haftasonlarına hasret kalacaktır memleket özlem olacaktır eve geldiğinde telefon susmayacaktır yeri gelecek şark görevi yeri gelecek il dışı görev belki de sürgün yiyecektir başka birime ilçeye ya da ile sevmeyeni çok olacaktır yargılamadan düşan olanlar olacaktır hep teyakkuzda ve tedirgin olacaktır ailesi için sadece bunları söylüyorum çünkü bunlar seni doğrudan ilgilendirecek ama şunu unutma aile demek destek olmak zor zamanda beraber olmak demektir eğer bir ömür geçirmek istiyorsan bunun sırrı sabırdır sabır da sevgiyle saygıyla olur

1|0
    0|0
    • teşekkürler yardımcı olabilmişimdir inş. bir ömür boyu mutluluklar dilerim size...

• Insallah ya insallah sizde hep mutlu olursunuz hemde cok yardimci oldunuz Allah razi olsun

• saolun sizden de

Erkekler Ne Diyor 6

• evet polislikte böyle bir durum var. diğer meslekler gibi değil.

not:arka sokaklar izleyicisi.

1|1
    0|0
  • yok öyle değil biraz farklı ama izin günleri de tam olur.bir de şöyle bak örneğin başka bir işte çalışan eşini günde 10 saat göremezsin .14 saat yanında olur.polis eşini 24 saat görmezsin ertesi gün 24 saat yanındadır

1|0
    0|0
    • Ewet bu yonden iyi walla moral werdn bana cok tsk :)

• Bu yönünü hiç dusunmemistim

• artık polislik eskisi gibi rüşvetçiler mesleği değil.gerçekten büyük ölçüde muteber bir meslek .onur duymalısın.

• allah sabır versin...

1|0
    0|0
    • Peki neden ?

• Of desene bizim iste zor . ..

• belkide farklı olur bilemezsin,ama sana tavsiyen kocana dırdır etme adamın kafası zaten akşama kadar şişip patlar onunla bununla uğraş,birde sen sıkma,gönlünü hoş tut,talı rahatlatıcı sohbetler yap,adama yemekten sonra bir kahve yap süper olur...

• Haklısın doğru çok çalışıyor çok yıpranıyorlar... Anlayışlı biri isen güzel,yok sende çok sinirli isen bir daha gözden geçir ilişkini...

0|0
    0|0
    • Anlayisli hic degilim cok sinirliyim oda benden anlayis beklio ama yapamiyoum

• Amin ya insallah Allahim bana sabrini werir

• İnşaallah !

• emekçi öğrenci düşmanı olmasın işkenceci katil olmasın yeter

0|0
    1|0
  • Çalıştığı birime göre değişir. İsminiz Tuba mı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...