Sevdiğiniz animeler nelerdir?

Arkadaşlar izleyipte "çok etkilendim, favorimdir" dediğiniz animeler hangileridir?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Yukarı bak

Zorla izlettirildi ama güzeldi .

1|0
    0|0
  • Hellsing link

2|0
    0|0
  • avatar cizgi filmi izle süperdir

1|0
    0|0
  • yukarı bak hoşuma gitmişti.

1|0
    0|0
  • one piece, slam dunk, rurouni kenshin, death note, full metal alchemist, elfen lied, Bleach, vs vs vs

1|0
    0|0
    • Aralarından , Elfen lied ve Death Note izledim favorilerim... Teşekkürler

• Var da isimleri uzun mesela bir aniem vardı çok uzun isimli ama neaglıyoruz ne aglıyoruz.. Çok agladıydık o animenin adı neyse..

1|0
    0|0
  • ghost in the shell

akira

miyazakinin hemen hemen tüm filmleri

vexell

death note

naruto ve shippuuden i

one piece ( 582 den sonra daralmaya başladım izlemiyom artık)

final fantasy

nebilim bunları çok sevdim şimdilik aklıma gelmeyenler olabilir.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, narutoya pek ısınamadım ama buradan birkaçını izledim diğerlerine de bakacağım

• evet. aslında ben play station 2 çıktığında oyunu ile sarıldım bu fınal fantasy olayına. oyun müziği şu an yazarken bile kulaklarımda çınlıyo valla :) filmleri ise çok sonradan seyrettim tamamını değil. ama izlediklerim amerika kafası çizimleri olsada konu itibariyle beni memnun etti. çizimler için başarılı deiyemem ( kendimce tabi ) ama konu kurgu güzeldi. bir pazar günü yapacak birşey olmadığında uzatıp bacakları seyredilebilir ve pişman olunmaz

• haa bu arada oyunu için şunu derim final sınavımı unutmuştum. şimdi tabi nostaljik tırt oyun gibi geliyo :))

• full metal alchemist

1|0
    0|0
  • deat note en sağlamı one piece chopperi yeter :D hepsi ayrı bişey sonra naruto var ama o sarmadı beni pek

0|0
    0|0
    • Kesinlikle, Death Note benim favorilerimdendir . Naruto benide pek sarmadı ama önerilerde çok bahsettiler sanırım devam edeceğim...

• sen hepsini boşver madem o tarz seviyorsun basilisk ve van helsing izle özellikle basilisk aklını alıcak afro samurayda var kanlı :D

• Tamam , dediklerine bakacağım umarım dediğin gibi çıkar :D teşekkürler

• One Piece izliyorum bir tek.

0|0
    0|0
    • One piece'e başlamaya üşeniyorum açıkçası baya da bölümü var :D Naruto' yu bitirirsem düşünebilirim...

• Bir kaç bölüm izledikten sonra arkası geliyor zaten bırakamıyorsun :)

• Death note en populer etkileyici animedir. Code geass ve steins;gate ilk 3 teki animelerimdir..

0|0
    0|0
    • Death Note'u bende izledim ve favorilerimden diğer söylediklerini daha önce duymamıştım, teşekkürler...

• Rica ederim :) kesin izle pisman olmazsin..

• Sakarya fırat,hugo,akasya durağı

0|0
    0|0
  • death note

1|0
    0|0
  • dante inferno

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• the sailor moon

1|0
    0|0
  • Anime deyince anonim yazasım geldi. Sheakspeare i anlatıyor, iyi filmdir

1|0
    0|0
  • yukarı bak isimli, çok güzel

1|0
    0|0
  • The last air bender ve onun devami the legen of korra hastasıyım cok seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Death Note

Vampire Knight

Kaichou Wa Maid Sama

Lovely Complex

Kamisama Hajimemashita

Special A

en sevdiğim animeler :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...