Arkadaş ortamında hangi konularda bilgi olmak gerektiğine inanıyorsunuz?

Bazen arkadaşlarımla konuşurken kendimi bilgisiz hissettiğim bir çok konu oluyor örneğin yabancı dizi izliyorlar ama ben izlemiyorum eksik hissediyorum bu gibi neler var sizin de teşhis ettiğiniz_?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• her konuda az çok bilgin olması lazım .diziler hakkında bilgi almak istiyorsan bu siteye link gir başlıca en çok izlenen dizilerin konularını oku oyuncularına göz gezdir 2 çift laf edecek kadar bilgin olur .hergün gazete okursan böyle bir sorunun olmaz ama gazetenin heryerini okumalısın magazininden tut ekonomi köşesine kadar acayip külütünü arttırıyo insanın

0|0
    0|0
    • Peki hangi gazeteyi takip etmeliyim

• Çok teşekkür ederim sağolun

Erkekler Ne Diyor 4

• gündemi takip etmek önemli bende mesala aktor isimlerini pek bilmezdim hepsinin yüzünü tanırdım ama isimlerini bilmezdim cok sıkıntı çekerdim ama şimdi biliyorum konusu acıldıgında bende eşlik edebiliyorum

0|0
    0|0
    • Kesinlikle özellikle dizilerdeki ve filmlerdeki aktörlerden bahsediyorlar bir ara ezberleyeyim dedim ama yapamadım siz nasıl öğrendiniz?

• jeofizik mühendisliği istersen ekle beni konusuruz :D sana bir kaç isim söylicem kesin tanırsın

• Ekledim konuşalım özelden =)

• Bilgiden cok arkadaslik ortak ilgi alanina bagli bir durum.. Ortak ilgi alaniniz ya da gercek hayatta ortak bir paydaniz yoksa konu bulmak konusmak zor biraz.

0|0
    0|0
  • arabalardan bahsettiklerinde bende sus pus oluyorum.

1|0
    0|0
    • Mesala bir kız olarak futballdan da konuşmak isterim arabalardan da

• TV İzlemiyorum Bilgisayarda da pek takılmıyorum çalıştığım için ne okumaya nede keyif yapmaya vaktim oluyor ama okumak şart teşekkür ederim

• rica ederim.

• yabancı dizi ayrı bir merak ta dizinin sohbet konusu olması da pek garipmiş.

0|0
    0|0
    • Neresi garip ki ?Şu dizinin sonu nasıl bitti veyahut şu aktör çok yakışıklı =) gibi konular konuşuluyor

• Haklılık payın var klasik kız yorumları ay şu çocuk fenaa ayy sarışın bitiyorum vs vs çok basit olsada konuşma bundan ibaret oluyor =) Napalım bizde ortama uyuyoruz

• aynen öyle kendini dışlanmış gibi hissetme bilki hepsi güzel ve yakışıklı :))) hepsine bitebilirsin yani :))))

Kızlar Ne Diyor 3

• Facebooktaki ya da twitterdaki fotolar olaylar hakkinda konustuklarinda kendimi dislanmis hissediyorum cunku ben ikisini de kullanmiyorum

0|0
    0|0
    • Bu bende de oluyor hesaplarım var ama adam gibi kullanmıyorum.Bizim kızlar twitterda fenomanleri dır dır konuşuyorlar gereksiz buluyorum aslına bakarsan

• Ben boş zamanlarımda gitarmla ilgilenirim internete pek takılmam özellikle facebookda peki siz

• Ben de keman caliyorum

• Arkadaş ortamına onların kalitesine bağlı.Herkesle her konu konuşulmuyor kendini eksik gibi görmene gerek yok.yaşanmışlık farklı ilgi farklı kimse gibi olmak zorunda degilsin

0|0
    0|0
    • arkadaşlarımın yanında eksik hissediyorum kendimi çünkü sanat,tarih olsun bu konularda d eksik olduğuma inanıyorum

• Tavlada kullanılan terimler hala tam öğrenemedim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...