İstanbul'da gezebiliceğimiz güzel yerler var mı?

Yemek yeme restaurant tarzı değlde. gezip görebiliceğimiz nereler olablr. taksim miniatürk gülhane parkı zeytinburnu forum istanbul marmara forum eminönü eyüp sultan gördüm daha nereler olablr sizce? başka şehirden geldimde tatile

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu havada gidilecek en güzel yerlerden biri Yıldız Parkıdır. Bunun dışında Gülhane Parkında Setüstü Çay Bahçesi mükemmel bir yer. Devamına gelirsen Sarıyer sahili boydan boya gezebilirsin. Yine aynı şekilde özelliklede fotoğraf merakın varsa Cihangir sokaklarını şiddetle öneriyorum sana.

1|0
    0|1
    • cihangir sokakları nerde?

• Arkadaşım kalitesizler yyişmeye gider, arkadaş gezmeye gideceğim diyor. Muhabbeti bulandırma.

• birader 25 senedir beşiktaşdayım 15 senedirde yıldızda neler döndüüğünü cok ii bilirim oraya yaşlılar gezmeye gelir diğerlerinin niyeti başka bilmiyosan öğren. ben arkadas değil sana söylüyorum zaten .

Erkekler Ne Diyor 6

• çoğu insan gibi belkide sizin de haberiniz olmayan bir yer var.

"Atatürk arboretumu" yüzlerce ithal ağacın dikildiği ve yapımının biraz uzun sürdüğü bir doğa parkıdır. Ağaçların altında "cinsi ve kökeninin hangi ülkeye ait olduğu"yazar. Orman veyahut park tarzında bir yerdir. istediğiniz kişiyle gidebilirsiniz. Her tarafta kamera olması sizin güvenliğinizdendir. Ek olarak giriş çok pahalıdır. Tam 2 lira öğrenci 1liradır. :) istanbul da gittiğim engüzel yer diyebilirim. Ulaşım basittir.

Ben kadiköy'de oturuyorum. metrobüs, metrobüsten zinzirlikuyu veya mecidiyeköy. gayrettepe veya mecidiyeköyden metroyla son durak yani hacıosman'a giderim. metro tünelinden çıktığım anda otobüs durakları vardır. devlet orman işletme müdürlüğüydü sanırım (şöförlere sorsanız arberatoum diye söylerler neye bineceğinizi)oraya gidiyorsun. (sarıyer içerisinde) oradan da çıkıp sarıyere gidip sarıyer böreği yiyebilirsin.) doğa'nın içinden 250 metre yürüyorsun ve arboretumu'a hoş geldin yazısını görüyorsun. bir çok fotoğraf çekmiştim orada. ama şimdi pek müsait olamadığımdan paylaşamıyorum. gayet güzel bir yerdir. şiddetle öneririm.

internet fotoğrafları: link link link

buyur :)

0|0
    0|0
  • İstanbulda gezecek yer aramana gerek yok heryerde enteresan insanlar ve yapılar cafeler alışveriş merkezleri bulabilirsin...Boğazı gezebilirsin binlerce yer var

0|0
    0|0
  • darıcaya gel hayvanat bahçesini gezeriz..:)

0|1
    0|0
  • istinye parka git

0|0
    0|0
  • Yerebatan sarnıcı, kız kulesi, aya sofya

0|0
    0|0
  • ankaradan mı geldin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0