Evet karı özlediniz mi İstanbul'lular? :))) :))

Çok uzun bir zamandan sonra İstanbul'un her yerinin bembeyaz olduğu bir günle uyandık. Doğanın renginin tek renk olması, gerçekten çok güzel bir görüntü. Sanki ipekten bir örtü var İstanbul'un üzerinde. Çilesi ayrı bir dert ama İstanbul'a beyaz gelinlik çok yakışmış dorusu. :) Siz de özlediniz mi İstanbul'un gelinliğini :)

Güncellemeler:
Hadi bu karlı günde içinizi ısıtacak bir şarkı benden size gelsin o zaman :))

link

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Çoookk güzel bir görüntü ama İstanbul'a kar yağmasa daha iyi.Servisi bekledik soğukta.Trafik durdu,kazalar oldu.Bu şehir bu tarz havaları kaldıramıyor.

0|0
    0|0
    • olsun keyifli yönünden bak haftasonunu düşün :))

• Yarın da çalışıyorum ki:/

O değil de umarım servis akşam geç gelmez.Çok kötü oluyor 1 saat beklemek

Kızlar Ne Diyor 9

• özlemedim

0|0
    0|0
  • ah birde ben görebilsem şu bahsettiğin mazarayı.daha iyi olacak.

0|0
    0|0
  • Çok özlemişim ama daha çok yağsın da kızlarımla kartopu oynayalım yarın :)))

Bir de aceleyle çıkarken giymeyi unuttuğum hırkamı da giyseydim güzel olacaktı ama :)))

0|0
    0|0
    • abla getiriyim ben sana bir hırka yaa :))

• du bakiyim :))) kar yağıyo diye erken çıkarsam gelirim :))) beraber döneriz nasıl olsa yakınız :))

• sağol kardeşim. servis var. sen beni düşünme :)))

• ben dinleyemiyorum ama bende söyleyeyim YAŞAR birtanem

link

0|0
    0|0
  • Hani karı :((((

0|1
    0|0
  • İşe gidene kadar çile gittikten sonra camdan bakması inanılmaz keyifliymiş.özlemişim valla

0|0
    0|0
  • Özledik özlemesinede evden çıkıp 4 adım attıktan sonra bende kırmızılara boyanırdım heralde..

0|0
    0|0
  • ewet bu zamanı bekliyordum ama biraz daha fazla yağsa iyi olucak sanki

0|0
    0|0
    • yağcak yağcak meteorolojide ilk defa 5 günlü tahminde istanbulu full karlı görüyorum :)))

• süper o zaman bu hava benim bütün yorgunluğumu alıyor ya huzur veriyor bana

• Adanaya neden kar yağmıyor yaaaaa:((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...