Aramızda keman çalan var mıı

Arkadaşlar ben 4 senedir keman çalıyorum aramızda çalanlar var mı? Varsa kaç sene? Bir sorum olucak da.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• en cok istedigim sey keman calmak ama daha almadım ble :) ben bldum senı ben sorım gercektn zrmu ogrenmesı ve ortalama ıyı bı kemanı kaca patlarr ögrenme suresı nedır :D

0|0
    0|0
    • Zorluğu sana bağlı aslında ne kadar çalışırsan o kadar kolay öğrenirsin,ben çok istekliydim çalıştım hep kısa zamanda öğrendim bir zorluğunu görmedim ama diğer enstrümanlara göre daha zor olduğu kesin.Perdeler olmadığı için nota yerlerini öğrenmekte zorlanabilirsin.Diğer soruna gelince başlarda iyi bir keman almana gerek yok en fazla 100-150 lira alıcağın keman.Baktın ilerledin iyi çalmaya başladın o zaman değiştirirsin.Eğer fabrikasyon değil el yapımı keman istersen onların fiyatları değişiyor.

• valla tesekkur ederım blgıler lazımdı bna en ıyı cevap secıyorum senı :P :) kemana asıgım bı gun sendende dınleme umuduyla .p tekrar tesekurler blgıler ıcın :)

• İnşallah öğrenirsin sende rica ederim :)

• bravo 4 sene keman çaldığın için :)

0|0
    0|0
  • Çalmadım yok. Ama çalmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • Soru ney :D keman nasıl çalınıyor arkadaşlar. asgfadgsh

0|0
    0|0
  • Aşkmeva vardı buralarda kız piyano keman çalardı

0|0
    0|0
  • Valllllaaaa ben çalmadım abya:))) Keman mı çalınmış:)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben 10 senedir calıyorum

0|0
    0|0
    • Haah seni bulduğum iyi oldu :) 4 senedir keman çalmama rağmen pozisyonları bilmiyorum.Derslerimden dolayı hocamla da görüşemiyorum.Bana bunun için kendim çalışabileceğim egzersiz önerebilirmisin?

• Bu yöntemi duymuştum ama denemedim hiç deniycem teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• 2 senedir çalıyorum ben :)

0|0
    0|0
  • Bir kere çalmayı denedim. o denememden sonra bir daha elimi sürmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...