Müziği siyasi görüş ile bağdaşıtırır mısınız bağdaştırılmalı mı?

mesela zülfü livaneli..şarkıları çok hoşuma gider genelde solcu kesim dinliyor bu sanatçıyı.ben solcu değilim şarkıları çok hoşuma gidiyor zülfü livanelinin.şimdi bu adamı dinlememelimiyim?

Güncellemeler:

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• bağdaştırılmamalı bence.

1|0
    0|1
  • Ben bağdaştırmam , mesela ahmet kaya bildiğiniz üzere anarşistin komünistin allahı ama gider bir ülkücü şahıs da dinler yani sanat böyle birşey .çok garip

0|2
    0|1
  • hayir Bağdaştırılmamali

1|0
    0|0
  • hayır sanatın görüşü olduğuna katılmıyorum.sesini müziğini kaliteli bulduğum herkesi dinlerim ki,bunların başında edip akbayram ve ahmet kaya gelir ve ben bu iki görüşüde benimseyen biri değilim...

0|0
    0|0
  • Serdar Ortac evlat olsa sevilmez. :/

0|1
    1|0
  • Sen karar ver.

0|0
    1|0
  • grup yorum ve ahmet kaya gibilerini dinlemem.

kreator gibi komünist metal gruplarını da sevmem

0|0
    0|0
  • Bağdaştırmamalı, bende sağcıyım. Ama dinle sadece fikirlerini önemseme derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olabilir.

0|0
    0|0
  • Hoşuna gidiyorsa dinlersin. Benim elimde değil ki müzikle dünya görüşü mecbur bağdaşıyor. Dinlediğim şarkının sözleri benim için çok önemlidir. Sağcı şarkıcıların entelektüellikten, yaratıcılıktan uzak olduğunu düşünürüm. En kötü kahvehanede oturmuş pişti oynarken söz yazmışlar gibi oluyor. Bu yüzden Ahmet Şafak, Mustafa Yıldızdoğan, Esat Kabaklı, Fatih Kısaparmak, İsmail Türüt dinlemiyorum. "Hadi oradan sahte patlıcan" diyen adamı dinlemem için bir neden olamaz

0|0
    0|0
  • Müzik evrenseldir ; dinle istediğini

0|0
    0|0
  • zülfü mü solcuymuş jfkdshfjksdhfk adam bildiğin kemalist

2|0
    0|0
  • Bağdaştırılabilir evet.

0|0
    2|0
  • herşeyi birbirinden koparırsak ne yicez nereye gitcez kimi dinlicez