Sist erkekler, diyorumki gamepad alsam ama hangisinden alsam?

Nisanlimin gamepadi bozulmus. Bir sene dayanmiyor resmen. Kizip firlatiyor falan :D. Diyorumki caktirmadan alayim hediye edeyim. Ama hangisinden alayim? Azicik ta saglam olsun sanki. Olmasa da olur nasilsa firlatiyor. Neyse.

Kablosuz logitech buldum bir tane. Kablosuzlarda sorun yasiyor musunuz? Yoksa duz kablolu mu alayim?

Güncellemeler:
Fiyat ataligi soran olursa 150ye kadar yolu var.
Psp dediginiz sey minicik ekranli oyuncagimsi seyse. Adam direk tvye bagliyor. Kullanmaz onu. Minicik ekranla bik bik.

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Razer Onza.

Kullanmadim. Razer mouse var bende o şahane. Muhtemelen bu da iyidir.

Asil soru gamepadi nerede kullanacak?

0|0
    0|0
    • Pcye takiyor. Playstation icin de converterlar varmis az once ogrendim.

• Ps tipi olsun diyorsun logitech f710 a bakabilirsin.

Gerci cok kiriyorsa al bir snoopy filan gec.

• Ben de logitech f710 almayi dusunuyorum eger alisamam derse. Cok kirmiyor ya senede bir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• farketmez pampa kablolu kablosuz her türlü oynarım :) ama kablosuz olsun çünkü daha rahat ve zevkli tuvaletten bile oynuyorum :) hatta karşı komşuyla balkondan kolu atıyorum camı da açıyorum o karsı balkonda ben bızım balkonda kapısıyoruz :) ama bir tanesı bozuldu almısken bana da alsana

0|0
    0|0
  • Üzerinde "Darbelere karşı test edilmiştir." yazısı olandan al.

Ne bilelim biz. Al işte kampanyada olanından. Hepsi de iş görüyor.

0|0
    0|0
  • ver eline bir emzik onunla oynasın ne urasıyosun :d

0|0
    0|0
  • gamepad mause lerin altına konulan şu padlerdir :D senin demek istediğim mause ya da oyun kolları ?

0|0
    0|0
    • Yo gamepad olarak geciyor. Oyun konsolu genel adi.

• Can sikmasin yaf. Hem can sikmazindan. Hem uzun omurlusunden olsun. Bir de bunlarin wifilisi yok mu yav.

• bu zaten wifi'li dediğim gibi uzun ömürlü yeni çıkacak olan xbox one'ı destekliyor pil ömrü çok uzun nişanlın bunuda sinirlenip atmazsa 2-3 yıl götürür :)

• 3 senedir pes oynarım ilk gamepadim snopydi baya işimi görmüştü ama 150ye kadar yolu var demişsin ozaman logitech veya bulabilirsen sony'e bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Sony al kablosuz 90-100 tl dolaylarında bişey sağlamdır sony

0|0
    0|0
  • koptum nasılsa fırlatıyo diyorsun :)))))))))))))

0|0
    0|0
    • Firlatiyor ama yalan mi yani? Bir de kabul etmiyor firlattigi icin oldugunu :D.

• ahahah yandın sennn yarın evlense kumanda hiç dayanmaz fırlatır durur.)))

• Kumandayi atmiyor. Bir bucuk senedir birlikte yasiyoruz :D.

• Playstation kolu al ona bide uygun converter bulsun sevgilin daha mantıklı ve çok sağlam

0|0
    0|0
    • Ayni gibi gibi duruyor. Converter dedigin sey nedir?

• Playstation kol soketleri biraz farklıdır yayvan gelir ucu bunun bilgisayarla eşleşebilmesi için bir tarafı USB diger tarafı dişi PS kol soketi olması gerekir bu şekilde PS koluyla bilgisayarda kullanabilirsin. Converter bir şeyi başka bir şeye convert (çevirme) etmene yarar.

• Fazladan para ver ve de ki ; kalan parayla kafana göre bişiyler al

0|0
    0|0
  • 150 ye kadar yolu varsa atari al :D mario oynasın

0|0
    0|0
    • Gorduklerim icinde en pahalisi 120. Hea yok ben direksiyonlu falan setlerden bahsediyorum diyorsan bilemem.

• Gamepadden bahsediyoruz. Setten degil.

• ya sen sevgilinin baglayacagı konsolun markasını söylesen aslında iyi olacak

• İdeal hatun kahlo :-) naz :-)

0|0
    0|0
  • 150 cik mi ! tavsiye etmeme bile değmez

0|0
    0|0
  • sen bence git sony psp al.. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gamepad derken?

psp alsana.