Bilgisi olanlar bakarmısınız

Türk dili ve edebiyatı öğr.hakkında bilgisi olan varmı? Nasıl bir bölüm

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kpss çilesinden insanı kanser eden bölüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• liselerde ders verebilir edebiyat öğretmenleri milli eğitim bakanlığına bağlı okullarda liselerde en fazla ders saati bu branşa aittir dil ve anlatım dersine de edebiyat öğretmenleri girer böyle düşündüğümüzde çok fazla alımı olmasını bekleriz ama 1500-2000 civarında alımı oluyo bu sene kontenjanın yükseltilmesi bekleniyor ayrıca edebiyat öğretmeni kardeşlerimiz dersane öğretmenliği ve ücretli öğretmenlik de yapabilirler

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı asağıdakilerden hangisinde anlatım bazukluğu vardır diyo hiç beni anlamaya calışmyo bu bölüm

0|0
    0|0
  • resmen bir işkence

0|0
    0|0
  • 3.sınıf Türk dili ve edebiyatı öğrencisiyim :)

0|0
    1|0
  • bilgim var noob bölüm gg easy

0|0
    0|0
  • bölüm olarak zor bıraz:)) egıtım fakultesınde ıse gıdılır..

0|0
    0|0
  • Çok edebi bir bölüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bölüm okuyup formasyon alırım diyosan zor bir bölüm,edebiyata dair ne varsa konu alanınıza girer ama eğitim fakültesine girersen o kadar sıkıntılı olmaz çünkü öğrencilere öğretmen gereken kadarı senin konu alanına girer.mezun olduğunda da kpss hazırlığı var biliyosun,imkansız değil ama çok kolay olduğu söylenemez..bunları nerden biliyosun dersen ben de türkçe öğretmeniyim:))

0|0
    0|0
    • Formasyonu olan bir üniversitede okucam zaten o sorun değil ancak bölüm olması ve kpss sorunu biraz korkutmakta sadece

• öğretmenlikten başka tercihlere yönel bence...

0|0
    0|0
    • Öğretmenliği seviyorum ..

• rica ederim tatlım herzaman yazabilirsin...iyi bak kendine..

• sende ii bak ..

• Öğretmenlik..başlı başına zor bence atanması mesele.

0|0
    0|0
Yükleniyor...