Sizce hangi kitaptan başlamalıyım?

İyi geceler cümleten. yaklaşık 2 haftadır hangisine başlasam diyerek karar veremdiğim 3 kitap arasında kaldım.

Ve okuduysanız tavsiye edermisiniz teşekkürler

• Craig Silvey - Tanrının unutulan çocukları
    36% (5)20% (1)32% (6)Oy Ver
  • Adam Fawer - Empati
    36% (5)60% (3)42% (8)Oy Ver
  • Dan Brown - Cehennem
    28% (4)20% (1)26% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlar için teşekkür ederim olasılıksızı okuduğum için empatiden başliyorum.

Dan Brown seri olduğu için baştan almak lazım

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• o 2 haftada ucunude okurdun halbukı :)

bence empati

0|1
    0|0
    • Evde tadilat işleri var onlarla uğraşiyordum ve hala bitmedi :) olasılıksızı okumuştum akıcı geldi empatide öylemidir

• ozaman empatiden başliyoruz ,empati devam ederken Dan Brown kitaplarini aliyoruz :)

• o zaman sımdıden, bol keyıf dılıyorum ve sızı kıtaplarınız, dolunay ve kahvenızle basbasa bırakıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• bence hiç birini okuma boş kitaplar kürk mantolu madonna oku peyami safa oku tutunamayanları oku eski klasikleri oku ama bunları okuma zaman kaybından başka bir şey değil ama illa bu tarz şeyler okumak istiyosan cehennemi çok beğendim

0|0
    0|0
  • cehennem hariç ikisini de okudum. empati mükemmel ötesi bir kitaptır. onu okuduktan sonra tanrının unutulan çocuklarında bunalabilirsin, yeterince iyi gelmeyebilir.

0|0
    0|0
  • Craig Silvey - Tanrının unutulan çocukları

0|0
    0|0
  • A . dedim .

0|0
    0|0
  • cehennem duruken diğerlerine geçilmez

0|0
    0|0
    • Dan Brown seri olduğu için sona bırakıcam sanırım

• En mantıklı yolu seçtim serinin sonundan başlayıp kaçırırsam biyerde baştanmı alıcam?

• seriyi okuyup okumadığını belirtmemişsin öncelikle,buna görede en doğru kararı vermiş oluyosun ...

• cehennem başla hemen

0|0
    0|0
  • Tanrının unutulan çocukları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben 2 tane bıtırdım bu ay ooooooooo kitap ve kusal mayalar icerık olarak kıtabların oooooooooo kitap : feytullah gulen cematını anlatıyor kutsal mayalar ise tarıhı tarıhcesı bıraz karısık beyın bulandırıcı ama guzel

0|0
    0|0
  • Empati muhteşem bir kitap fakat olasılıksızı okuduysan ondan başla derim. Cehennemi de okudum o kadar iyi değil. Diğerini bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Evet olasılıksızı okudum güzeldi sürükleyici

• Not aliyorum kitap hakkında biraz bakınıyım neler demişler

• ok hadi iyi okumalar.

• hiç birini okumadım ama dan brown'dan başlama ; o serinin son kitabı

0|0
    0|0
  • Adam Fawer-Empati Kitabını Tavsiye Ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...