Hangi köşe yazarlarını okursunuz?

En severek takip ettiğiniz, tavsiye edebileceğiniz köşeyazarları kimlerdir?

0|0
16|43

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Hürriyet gazetesinde yazan hemen hemen tüm köşe yazarlarını.

1|0
    0|0
  • Halk Tv sağolsun gereken köşe yazılarını izleyiciyle paylaşıyor.Bu yeri geliyor zaman gazetesi oluyor yeri geliyor cumhuriyet.

1|0
    0|0
  • Yılmaz Özdil, Bekir Coşkun

1|0
    0|1
  • Ahmet Hakan en tarafsız gazeteci

2|0
    0|0
  • yılmaz özdil

3|1
    0|2
  • iktidarın yalakası olmadan cesurca herşeyi yazabilen tüm köşe yazarlarını okurum ayırt etmeden...tabii burdan şu anlaşılmasın sürekli hükümete laf atan eleştiren değil,yeri geldi mi hizmetleri de takdir eden,bildiği gerçekleri paylaşan köşe yazarı tercihim..gerçi türkiye gibi ülkede var mı böyle varsa da 2-3 tanedir sanırım:)))))nerdeyse çoğu para için yalaka olmuş:(((

1|0
    0|0
  • yiğit bulutu çok severim

0|2
    3|2
  • Uğur Dündar mesela.

1|1
    0|2
  • Mustafa Akyol, Markar Eseyan, Atilla Yayla, Mümtazer Türköne, Nihal Bengisu Karaca, Hilal Kaplan, Yasin Aktay gazetelerini her gün alamasamda Twitterdan takip etmeye çalıştığım yazarlar

0|0
    1|0
  • emin çölaşan uğur dündar yılmaz özdil mehmet türker levent kırca

1|0
    0|1
  • Hemcinslerinin boş olmayanı da var, senin soruna boşları denk gelmiş. :)

0|0
    0|0
  • aaa en sevdiyim konu yazarı mehtaplı bir gece en iyi ve en sevdiyim yazarlardan biri dir size de tavsiye ederim harıkadır

0|0
    0|0
  • rahmetli birand'ı (Allah rahmet eylesin) çok okurdum..mümtaz türköne..atıf keçeci..mehmet barlas...spor ise : güntekin onay , sergen yalçın...:)

0|1
    1|0
    • ben tam yeni yeni okumaya başlamıştım ki kaybettik kendisini. çok merak ediyorum eğer görseydi gezi olaylarını ve son zamanlardaki olayları nasıl yorumlardı

• spor sayfasından baslarım gazetenın basına dogru ılgım kaybolur..

0|1
    0|0
  • hasan pulur

mehmet yılmaz

engin ardıç'ı da küfür etmek için okurum.

0|1
    0|1
    • engin ardıç'ı ben de aynı nedenden okuyorum :D

• karşt görüş bilinmeden kendi görüşünü savunman ya da eksiğini bulman zor olur. ben zaman gazetesi de okurum. çok sinirleniyorum ama okuyorum zorla...

• karşıt görüş mutlaka ama mutlaka okunmalı. muhalefetin kaybettiği asıl önemli nokta kendine oy vermeyen insanlara, onların hayatlarına, düşünce yapılarına uzak kalmaları bence. bileceksin ki neleri okuyorlar nelerle dolu zihinleri nasıl yönlendiriliyorlar, nelere inanıyorlar vs. ona göre politikanı belirleyeceksin. kuru kuruya muhalefet olmuyor işte

• Uğur Dündar , Emin Çölaşan , Ahmet Hakan...

1|0
    0|1
  • okumuyorum hic birini

0|0
    1|0
  • Yılmaz Özdil ve Emin Çölaşan :)

1|0
    0|2
  • eskiden neredeyse hepsini okurdum şimdi bakınca ne zaman kaybı olduğunu görüyorum

0|0
    0|0
    • neden? sence bir şeyler katmıyor mu insana?

• ingilizce öğrenip dünya gündemini elinde tutan o gazeteleri okumayı çok istiyorum

• bazıları türkçeye çevriliyor artık veriyormu bilmiyorum ama bundan birkaç ay önce sabah gazetesi newyorktimes' ın türkçesini veriyordu her pazar ama en azından incele derim adamlar sadece dünyanın kendi etraflarında dönmediğini çözmüş ve yazılar sana birşeyler katıyor yazar araştırmış o yazı için bir çaba sarf etmiş

• Özellikle takip etmiyorum ama denk geldiğimde Yılmaz Özdil'i mutlaka okurum...

0|0
    0|0
  • hıncal uluç maşallah herşeye bir yorumu var, güzellik kraliçesi seçilir orda maç olur orda siyaset olur orda adam bütün köşeleri kapmış :)

0|0
    0|0
  • yılmaz özdil, ümit özdağ

1|0
    0|0
  • engin ardıç :)

0|1
    0|0
  • yılmaz özdil

1|0
    0|2
  • Fehim Taştekin adamımdır.

0|0
    0|0
  • Elif Şafak ,Ece Temelkuran,

Cüneyt Özdemir..ve Radikal milliyette beğendiğim ya da güzel bulduğum yazıları okurum...Köşe yazıları okumak güzeldir :))

0|0
    0|0
  • Ali bulaç akif emre haşmet ağaoğlu .robert fisk .mustafa özcan alparslan sabahtan dış politika yazarı

0|0
    0|0
  • karıkatur okurum kose yazarları kendılerını satan kısılık gunumuz turkıyesınde

0|0
    0|0
  • Sevilay Yükselir , Mehmet Barlas , İskender Pala , Murat Bardakçı. Bunları her gün okurum..

0|0
    1|0
  • köşede ne işin var haydar dümene gel tam sayfa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 16

• Veysi Sarısözen

Ece Temelkuran

Cüneyt Özdemir

Baki Gül

Ertuğrul Kürkçü

Ahmet Hakan

2|2
    0|0
  • Sürekli olarak okuduğum birkaç tane var onun dışında gazetede dikkatimi çeken bir şey olursa okurum..

Yılmaz Özdil çok fenadır :) Levent Kırca, Emin Çölaşan..

1|1
    0|1
  • nerede bende ah o okuma aşkııı

0|0
    0|0
  • zaman gazetesinde..dr.mustafa Ulusoy var,O

bir de,hekimoğlu İsmail..ikisi de favorim<3

0|0
    1|0
  • kose yazarlarini sevmem

0|0
    1|0
  • Yılmaz Özdil, bugun ki yazısı da kesinlikle okunmalı.

1|0
    0|1
  • okumuyorum

0|1
    1|0
  • engin ardıç, kaçırmadan okurum ama diğer yazarlarada göz atarım

0|0
    0|0
  • Yılmaz Özdil

0|0
    0|0
  • puCCa Günlük

0|0
    1|0
  • fehmi koru

0|0
    0|0
  • Can Dündar ve PuCCa birbiriylle hiç alakaları yok ama öyle

1|0
    1|0
  • gazete almaya paramız yok :D

Napak öğrenciyiz:)))

0|0
    1|0
  • bu aralar yılmaz özdil okuyorum hatta kitaplarını da okumaya başladım çok severim eskiden de hep cumhuriyet köşe yazılarını okurdum sevdiklerim genelde bunlardır

2|0
    0|1
  • köşeyazarları beni okusun

0|1
    1|0
  • Kendi yazılarımı

0|0
    1|0
Yükleniyor...