İNGİLİZCE YARDIM.......

evet arkadaşlar aramızda ingilizce bilenler mutlaka vardır zahmet olmassa onlara bize nasıl ingilizceyi öğrendiğini anlatabilirler mi ? hangi yöntemlerle, hangi çalışma şekilleriyle çoğu yerde ingilizce kitaplar okumamızın kelime çalışmamızın çok etkili olacağını felan diyorlar acaba doğrumu sadece kitap okuyarak ve kelime çalışarak öğrenilebilirmi bu velet?, can you help us please ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Lisede hazırlık okudum, lise 2 ye geçtiğim yaz dil kampına gittim, lisede elimde sözlükle dolaşırdım, şarkıları sözlerini takip ederek dinledim, alt yazılı filmler diziler vs derken öğrendim. Kelime bilgisi önemli tabii ki ama grammer ve telaffuzları da bilmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gün içinde yapacaklarını ingilizce olarakk düşün, mesela bugün şunu şunu yapacağım gibi ammaa ingilizce :)

0|0
    0|0
  • hiç anlamasan bile oku, sözlüğe bakmadan oku, yılmadan oku

ve bbc radyoyu tavsiye edebilirim, anlaman önemli diil

0|1
    0|0
    • şuan öyle yapıyorum ama ne kadar sürede bir faydası olur ?

• bilemiyorum ben bu yöntemi çok sonraları uygulamıştım bir süre. çoğunlukla okulda öğrendim ingilizceyi

• Sadece okumak yetmiyor. Ònceden izledigin bir filmi tekrar ingilizcede bakabilrsin veya bu site ingilizcede var oraya uye ol yazisarak ögrenirsin

0|0
    0|0
  • İngiliz dili ve edebiyatı okuyorum sen düşün artık nasıl öğreniyorum

0|0
    0|0
  • Okey :) basit grammar kitaplarından zora doğru çalıştım ve çok ingilizce dizi izledim kelime için

0|0
    0|0
    • ben dizi yerine kitap okumayı daha çok öneriyorum ama televizyon izlerken genelde bende yabancı dizi izlerim, ee peki ne oldu öğrenebildinmi ingilizceyi ?

• Evet iyi öğrendim üniversitede millet çalışarak 56 alıyor ben hiç bakmadan 80 alabiliyorum

• vay iyiymiş

Erkekler Ne Diyor 1

• meslek mezunuyum liseden,ama üniye 3. olarak girdim ingiliz dili edebiyatına. olmayacak birşey yok içinde varsa gerçekten bir süre sonra basitleşiyor

1|0
    0|0
    • evet aslında geçenlerde basit beginner hikaye kitaplarından çeviri yaptım ve yüzde doksanı doğru çıktı tabi kitap çok basit ingilizceyle yazılmıştı ama bu bile heves verdi bana şimdi daha çok çalışıyorum ama doğru yöntemle çalışmak çok önemli

• ekstra özel ders al,amerikan kültür derneği var çoğu ilde çk iyi bir kurum tavsiye ederim,bu arada gördüğün her ing kelimeyi çevir sözlükten bir süre sonra zihnine yerleşir daha basit gelir öğrenmek

Yükleniyor...