Yüksek çözünürlükte donarak izleme sorunu

arkadaşlar internette özellikle youtubeda bir videoyu 720p ya da 1080 p yaptığımda kesik kesik donarak izliyorum internet hızı diyceksiniz ama öyle değil video oynuyor sesi duyorum ama görüntü sanki resim karelerinden video yapmışsın gibi yavaşlıyor görüntü donuyor ama video devam ediyor çoğu videoyu 480 p de izlemek zorunda kalıyorum sizce bu neden oluyor nedense 720 p ve 1080 p yapınca kasıyor

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun bir çok nedeni olabilir benim önerilerim- yazılım mühendisi olarak :P

1- öncelikle tüm programları kapatıp sadece video izlemeyi dene

2- farklı bir tarayıcı -crome- ile dene

3- flash playerını ve kodeklerini güncelledikten sonra dene

hiçbiri işe yaramadıysa adresi alayım bu konu benim için gurur meselesi oldu :))

0|0
    0|0
    • daha denemedim teşekkürler yeni gördüm cevabını olmazsa ne adresi vericem anlamadım :)?

• yerinde teknik servis hizmeti vermek istedim bir an :))

Erkekler Ne Diyor 9

• ekran kartına çok az bira dök.

0|0
    0|0
  • bunun bir kaç sebebi olabilir ilk sebep bence internet hızıın düşüklüğü olabilir(saolsun ttnet hemen indiriveriyo hızları) ikincisi ekran karton ve işlemcinin kötü olması olabilir sonuncusuysa flash playerı güncellemeni öneririm

0|0
    0|0
  • Ekran kartın dandik.

0|0
    0|0
  • ekran kartından ya da tarayıcından kaynanlanan bir problem olabilir

0|0
    0|0
  • ekran kartında sorun var veya flash playeri güncellemeni öneririm. ikisinden biri kesinlikle

0|0
    0|0
  • Sitelerden Kaynaklı Bir Sıkıntı o Seninle Alakalı Değil !

0|0
    0|0
  • ekran kartın ve işlemcin düşük

0|0
    0|0
  • Benim de hamster da takılıyor şu sıra /

0|0
    0|1
  • flash player güncelle ya da pcnin özelliklerinden kaynaklanıyor eski bilgisayarlarda öyle oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...