Müzik eşliğinde roman vs türü şeyleri okuyup da anlayan var mı?

müzik eşliğinde roman vs türü şeyleri okuyupta anlayan varmı?şahsen bn beceremiorum mat veya geometri çözerken iyi gidioda müzik sözel gruplarında anlayamıyorum

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu beyninin aynı bölümünü meşgul eden iki farklı şeyi aynı anda yapamazsın ki... Dual core mi senin beyin :D Hee aslında hakikaten de dual core, hatta fazlası da kontrol sistemi tek... Zaten çift olursa şizofrene doğru kayarsın. İyisi mi böyle kal sen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• neyse sen iisin ben müzüksizde anlamıyorum sözeli..

0|0
    0|0
  • Başta hiç bir şey anlamazsın zaten biraz dinlemeye zorla kendini, fon müziği gibi oluoyr.

0|0
    0|0
  • alttan enstrümantal müzik veriyosun ufak ufak güzel oluyo romanla :D

0|0
    0|0
  • Kitap okurken müzik dinlemem çünkü kitap okurken okuduğum şeyleri aklımda canlandırırım tıpkı film izlermiş gibi olurum.. Böylece 700 sayfalık kitabı 2-3 günde bitirebiliyorum :D

0|0
    0|0
  • Roman çok güzl gdio hele de okuduğun kitabın film müziğni dinlerken bi başka tabi filmi varsa :)

0|0
    0|0
  • müzik varsa okuduğumu anlamam

0|0
    0|0
  • evet...hatta bazı kitaplarla albümlerim özdeşleşmiştir bu sayede. bir nevi kitap müziği...

0|0
    0|0
  • yok anlmam sadece sevsrken guzel gdyr onu bılırım.

0|0
    0|0
  • okurken canlandırmama engel oluyor :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de muzıksız ders calısamam asla :)

0|0
    0|0
  • yok valla asla :)) hele müzikle ders çalışanları hiç anlamam :S benim okuduğumu anlamam için çıt çıkmaması gerek :))

0|0
    0|0
    • bn sadece mat ve geo çözerken dinliorum

• Ben anlatayım o zaman.

Müzikteki o ritm (bu karga sesli ve bir tarafına kazma batmış gibi bağıran yeni yetme şarkıcılarımızın sesi olmadan) insana geçer. Saat gibi. Tık tık tık tık... Bilgisayardada "saat" vardır mesela. 3 Ghz, 5Ghz ... falan denir ya. O işte. Tüm işlemler o ritme göre yapılır. İnsandada benzer bir yapı olduğuna inanırım. O ritme oturtunca soru çözmeyi, daha iyi konsantre olabilirsin.

• hmmm.. aydınlandık sağolasın :)

• ben anlarım hatta sessiz ortamda okursam anlamıyorum :D dalıp dalıp gidiyorum derinlere :D

0|0
    0|0
  • Anlıyorum daha da heycan katıyor.

0|0
    0|0
  • ben yapabiliyorum o işi. müzikle roman çok iyi gidiyo. :)

0|0
    0|0
  • Romanin konusuna,sözel dersin icerigine bagli olarak degisiyor..

0|0
    0|0
  • her şekilde anlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...