Bilgi işlem de network te çalışanlarınız var mı ?

Bilgisayar Programcılığı okudum ama bu alandada basvuru yapmak istiyorum ama ne yaparlar bunlar

Güncellemeler:
Yanlış anlaşıldım sanırım ben bu bölümü isteyerek ve bilerek okudum kendime güvenemediğim için iş bulamıyorum daha doğrusu yetiştirmek üzere bu bölüme adam almıyolar

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben eski bir yazılım uzmanıyım ve trde ilk networku kullananlardanım. network uzmanı değilim ama ne iş yaptıklarını bilirim. yazılm uzmanıyım hem kod yazdım hem sistem analizi yaptım hem de algoritma tasarladım. programcılık çok zevkli harika bir meslek ve parası da iyi. matematik ve mantık temelli algoritmalar ile uygulmalar geliştiriyorsun . mesela şu anda bilgisayrda veya cep telefonunda kullandığın herşey birer yazılımdır ve programcılar yazmıştır. eğer bu konuda okulda temelin sağlamsa sana iş bile bulurum:)

0|0
    0|0
    • evet parası iyi bir meslek akılllıyımdır ama programcılık konusunda pek kendime güvenim yok üniveristem çok boştu kendimide geliştirme fırsatım olmadı

• Öğretim görevlisi filan mısın sen benden iyi mi bilceksin yahu benimle bir okumadın sonuçta ona göre konuş derim

Onlar o kıçlarını büyütmekten baska bir halt yaptıkları yoktu valla gidip yalvarıoduk artık derse gelin gelin hadi diye

• tarşımya lüzum yok. aslında iyi öğrenci ve iyi hoca iyi okula gidiyor. kötü öğrenci ve vasat hoca taşra üniversitelerine gidiyor. üstelik eğitim sistemi de kevgir olunca iş ancak bireylere kalıyor. ben hep derim: kötü öğrenci yoktur, kötü öğretmen vardır.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok afedersin ama bölümü okurken aklın neredeydi ?

İnsan okuduğu bölümü araştırmaz mı ?...

Sonrada diplomalı işsiz var diye yaygara koparırız...

Bilgi İşlem konusunda düz lise mezunlarını bile işe alıyorlar. Çok parlak bir yer değil. Çoğu asgari ücret çalışır..

Network konusunda kendini yetiştirirsen ( Fiber gibi) yi bir iş bulursun..

Madem programcılık okudun o zaman Web tasarım ( ASp veya PHP ve veri tabanı konusunda kendini geliştir) ciddi maaşla iş bulursun...

0|0
    0|0
  • oncelıkle kac senelık mezunsun soyle dıyım bende mezun oldum 4 senelık master yapmayı dusunuyorumşu anyardımcı olabılırım sana bılgı verebılırım iş tavsıyesı vs vs.

0|0
    0|0
    • yeni mezun ya daha haziran da işte

• 2 yahu

• kardes okul ıyı guzelde sende bıtıor prgramlama olayını cozebıldın mı dıyecemde zor 2 senelık ıcın

• Öyle takılıyorlar bilgisayar başında

0|1
    0|0
  • Araştırmadan okursan böyle kalırsın işte.

0|0
    0|0
    • hayır hayır ben bilerek ve isteyerek bu bölümü okudum ama öyle kolay değil bu bölümde iş bulmak kendini çok çok iyi geliştirmen gerek yoksaaa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...