Sizce stress ve maddiyat açısından daha ucuz nasıl yaşanabilir?

örnegin tvsiz, elektriksiz, radyoyla, ceptelefonunu cok umursamayarak, 2-3'er parcadan baska giysi almayarak vb. gibi seyler yaparak ya da yapmayarak daha ucuz ve stressiz, olmadıgı zaman da hayatı rahat yasayabilecegimiz seyler neler?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Memleketimde bir yer elektriksel olarak aydınlatma Radyo ve 45 likleri dinleyeceğim bir gramofon sabah namaza kalkıp erkenden başlayacaksın gününe sonra bir güzel kahvaltını edip bahçe ve hayvanların ile uğraşıp akşama kadar yoracaksın arada el işleri maket vs gibi alışkanlıklar edinilebilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Karadeniz yaylalarını çık, işte bu dünyadaki cennet.. Kafayı iyice bir dinle, sonra buralara gelmek bile istemezsin..

1|0
    0|0
  • Doğal yaşama bırakmak..Yeşilliklerin,kuş cıvıltılarının içinde olan şehirden uzak bir yerde yaşamak.

En güzel yaşam da budur.

1|0
    0|0
  • doğru anladıysam eğer bitkilerle ilgilenmek spor yapmak resim yapmak olabilir gibi yaşam kalitesinide yükseltir(:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş dogal yasam dıorsan karedenız mantıklıdır fakat bu cok bır zor durum ıstıyorsan sana bı tavsıye edeyım dogal yasam kampları var mugla da kelebek vadisi diye bir kamp var bıldıgın dogal bir kamp bır hafta dayanabıldık maddıyat orda gecmıyor kendı yıyecegını kendın yapıyorsun anlatıcak bı durum deqıl yanı maddı ımkanın var ise bır hafta orda dene yapabılırsen basarırsın dogal bı yasantıyı elde edebılırsın yanı kısaca anlatmaya calıstım ama anlamıssındır ıns :)

0|0
    0|0
    • önerilerin icin tesekkürler lakin benim sorumun iceri tam olarak dogal yasamla ilgili öneriler değildi ki

• okey tw radyo felan yok dıyosun cep yok dıyosun 2 3 elbıse dıyosun sonra dogal yasam dan bahsetmedım dıyorsun sen nededıgını bılıyor musun :)

• dünya kadar malın olucana ..., yeter :P

0|0
    0|0
  • büyük şehirde yaşamiyacan orası kesn

0|0
    0|0
Yükleniyor...