Düğünde nasıl dans edilir?(herkese +1)

Düğünde sevdiğin bir kızla dans nasıl olmalı? Eller nerede olmalı?adımlar nasıl olmalı? Ve dans ederken ne derece yaklaşmalı ?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Birbirinizden bir metre uzak olmayacaksınız tabi, sanki tek vücut olmuşçasına ama bachata gibi abartmaya gerek yok. :D Adımlar sağ sol ileri geri, o sorun değil.Halledersin. İstersen elini tutarsın bir elin belinde olur ya da iki elinde belinde olur onun kolları boynunda, ben böyle daha çok seviyorum ama uzun olman lazım kızdan bana göre, ben kendi boyumdakilerle ya da 3-5 cm uzunlarla o tarz dans etmiyorum mesela :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ellerin kızın belinde olsun, onun elleri de senin boynunda olsun.

1|1
    0|0
  • guzel dans fark etmez ne dansi olursa olsun

0|1
    0|0
  • geçem menemle dens ederken şiyli idirdi. bir eli g.ötumdadı. mızım azarı olarak gayat normaldı. atta sızınkısı gıbı alnınden epmezdik miz. miz törkmenistende dodaktan oparız. encakki oyla avlanırız. senra nikah gıyıldıktan senra edam kızı kucağına alır va gardak gacasını yapar men avda kaldım mirini arıyaram kım avlanır menle ema törmenistanda düğünümüzü yeparız ena gere sezenkese gebe annandan opmeyız dodaktan oparız ena gara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı gözlerine bak nasıl dans ettiğinin önemi yok zaten gözler birbirini süzerken gövdenin hareketini kim ne yapsın!? ;)

0|1
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=eq_Kk6YQQ3k

bunun gibi olmalı hareketlere dikkat et, kıza kendisini yönetiyomuş hissi vericeksin

0|1
    0|0
  • Romantik dans olsun ne olur olsun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...