Ismail YK'yı neden sevmiyorsunuz?

İsmail YK'yı aşırı derecede seven FUN kitlesi var. Kimi insanlarada soruyorum neden sevmiyosun diyorum geçerli bir neden söyleyemiyo hatta kimiler bilmiyorum diyo bunun nedeni nedir?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ben seviyorum

adamın kıymetni bilmiyorlr gerçek müzisyen o aslında

5 tane ensturumanı canavar gibi çalıyor en iyi dercede

ama işte işlerine gelmiyor adam

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi tarzı var bu yüzden bazı insanlara garip gelebiliyo ben seviyorum ama çok dinlemem ayrıca konserdeki performansı iyi değil söylemek istedim :Dd

0|0
    0|0
  • yoksa sen ismail yk misin :D

0|0
    0|0
  • ismail (12) şapur şupur beni öp diye şarkı yaparak kızları korkuttu . bu şarkıyı duyan anne babalar sakın o adamı dinlemiyceksin diye çocuklarını tembih ettiler . sonucu ise az sora şok şok şok

0|0
    0|0
  • seviyorum haaaayir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• arabesk rap ve bu rezil tarzın sözleri ısmail yknin pop tarzı adı altında o kadar iyi birleşiyor ki iticiliği buradan gelmektedir.

Ergen zamanlarda çok dinlerdim zamanla soğudum, soğumaktada haklıyım:/

0|0
    0|0
  • İsmail YK - Çok Radikal Birisi Gerekse 2004+2006-2008-2009-2013 Albüm Satış Ve Konser Rekoru İsmail'e Aittir Kendisi 2014 Temmuz -AğustosArası Avrupa Turnesine Çıkıp Binlerce Kişiye Konser Verip TV Radyolara'da Sık Sık Çikacaktir Ayrıca Kaliteli Bir Rock Sarkisi Hazir Yapilmistir. ÇokPahali Bir Klip CCekecektir.

0|0
    0|0
  • Yurtseven Kardeşler grubu kopmadan önce severek dinlerdim çokta başarılı bulurdum

ne zamanki grup dağıldı ismail yk nasıl şarkı yapacam diye saçma sapan şarkılar söylemeye başladı

1|0
    0|0
    • Grup dağılmadı 6 yıl aradan sonra bu aralıkta yeni albümleri çıkıyo bu bir. ikincisi ise ismail yk'nın 2004ten bu yana toplam 6 albümünüde kardeşleriyle birlikte hazırlamıştır. iletişim için: muhammedresmi@outlook.com

• itici geliyor ya

0|0
    0|0
    • Keşke herkes böyle dese kimiler küfr ve argo kullanarak yazıyor! Zaten kimse kimseyi beğenmek zorunda değil :)) facebook. com/ismailyk

• allah belanı versin.

0|0
    0|0
    • siz gidin tarkan gibi GAYları dinleyin youtubede erkeklere verirkenki videoları var

• yazmaktaki amacının bu olmadığını biliyorum neyse.

• :) Sana bela okumakta değildi amacım, allah korusun kimseye bela okumam. Ama yani böyle şarkı yaparsa bende sevmem tabii.

• link ne diyim artık..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...