Kapat

Ülkemizde gezilecek yerler nerelerdir arkadaşlar?

Hangi şehirleri gezebilirim mesela Pamukkaleye gittim travertenleri gördüm bunun gibi.

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle diyimki ülke olrak pazarlama yetimiz sıfır. İtalya'da Pompei'ye gittim duymuşsunuzdur antik bir kent 1 sene sonra Elazığ'a yolum düştü Harput'a gittim sunum farkı var sadece, aynısı. Adam gibi bakım yapılsa, sunumu güzel olsa mükemmel bir yer. O yüzden şunu diyebilirim ki birçok yer vardır gezilecek ama çoğunu bulmanız tamamen şans. Ve çok fazla vakit gerekli gezilecek görülecek çok yer var ülkemizde.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Rize-Ayder

Trabzon-Uzun Göl

0|0
    0|0
  • sen ege den basla akdenizden geç güneydoğuya doğru in doğu anadoluy doğru çk snra oradan doğu karadenize karadenız kıyılarından da düzceye geldikten sonra iç anadoluya iner turneyi bitirebilirsin özellikle il adı vermedim çünkü Türkiyemin her yeri ayrı bir cennet

0|0
    0|0
  • ANTALYA- Kaş

ANTALYA- Belek

ANTALYA-Kemer

ANTALYA-Merkez

ANTALYA-Manavgat

ANTALYA-Alanya

ANTALYA-Kumluca

ANTALYA-Finike

ANTALYA-Korkuteli

ANTALYA-Lara

0|0
    0|0
  • Amaç gezmek ise karadeniz turuna hazırlanmak lazım.

yok eğlenmek ise, akdeniz turu.

her ikisini de istiyorsanız ege turu .)

0|0
    0|0
  • o kadar çok ki sen zamandan ve paradan haber ver

0|0
    0|0
    • zaman+para=ben

• çoğuna gittim

• o zaman deki: bir zamanlar anadolu başlasın

• Edirneyi gez pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • Her şehrin gezilecek özellikleri vardır.

0|0
    0|0
  • Osmaniyenin zorkun yaylasına gel insanlar yaz sıcağında yanarken sen kafanı dinlersin çok serin biyer

0|0
    0|0
  • Gezilmeyecek yer neresi ki:))))

0|0
    0|0
  • O iyisin ha biz burda iyice kayisi: receline donduk ha :)

0|0
    0|0
  • Nemrut

Amasra

Amasya

Olympos

Efes

Aspendos

Zeugma

Konya

Trabzon - Uzungöl

Urfa

Mardin

Hasankeyf

Sinop Cezaevi (Bonus olsun)

vs vs vs

0|0
    0|0
    • Babamda bayrampasa ceza evıne gırmıstı

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet bende gittim Pamukkale'ye çok güzeldir oraları. Kısacası ülkemizin her yeri çok güzel ben şahsen ayırt edemem. Türkiye'nin yarısını gezdim, Karadenizi, İç Anadolu ve Doğu Anadoluyu gördüm Özellikle karadeniz yaylaları Ayder yaylaları, Uzungöl, Sümela Manastırı, Gümüşhane, Bayburt mükemmel yerler. Bunun dışında Bursa Uludağ, İzmir, Efes, Manavgat şelalesi çok güzel yerlerdir. Ülkemizin güzellikleri saymakla bitmez. :) Bu arada ben Bandırmalıyım bizim şehrimiz de çok güzel, deniz kenarında, 120 bin nüfuslu, sakin, gece hayatı renkli, bir ilçeden çok modern bir kent görüntüsü kazanmıştır beklerim :)

0|0
    0|0
  • Her ilde gezilecek bir yerler var ama başlıca Çanakkale İstanbul Doğu ve Güneydoğu Anadolu tarih olarak daha çok şey barındırıyor

0|0
    0|0
  • Tur firmalarının Kültür Turları bölümündeki destinasyonlara bakarak öncelikli gidilmesi gereken yerler hakkında fikir sahibi olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Şanlıurfa ...

0|0
    0|0
  • Capadoccia-

0|0
    0|0
Yükleniyor...