Faceten aynı okuldan mezun oldugunuz adam ekledi , önce kabul etmediniz sohbet ettiniz

sonra birkaç güne eklediniz zaten ortak arkadaşlar falan var ama karşılaşmamışsınız diyelim sonra eklediğiniz gün nonuzu istedi verdi o sizde verdiniz sizce adam ne düşünür adam 29 yaşında yoksa bunlar çok normal şeylermi size iltifat falan da etti işte şiir bile yolladı yazışırken

Güncellemeler:
yaşım 27 onun yaşı 29

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• tabi caniiim cok normal. ilk günden numara almisligim/vermisligim var da siir nedir ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okulda muhabbetiniz olduysa normal. olmadıysa olacak bir şeyler

0|0
    0|0
    • okulda muhabbetimiz yoktu hiç görmedim oda beni görmedi ama ortak tanıdıklar var

• iyide farklı şehirdeyiz öyle bile davranmış olsam adam buraya gelme ihtimali bile yok durup dururken

• niye olmasın erkek adam o dava için her yere gider. senin var mıydı öyle bir görüntün. bu kızdan iş çıkar diye düşünmüş olabilir mi. yanlış anlama farklı çevrelerden insanlar bazı davranışları farklı yorumlar. senin bazı tavırların öyle hissettirmiş olabilir

• niye özel hayatımızı her yere taşıyorsun

0|0
    0|0
  • niyeti kötü kızım kaç hemen

0|0
    0|0
  • normal şeyler bunlar. çocuk hoşlanmıştır senden

0|0
    0|0
    • ya resmime birton iltifat yağdırdı nomu zaten istedigi insandan bulur araştırması yeter aynı okuldaydık

• bana verdiğiniz moral ve desteği şu an bir bilseniz, ne zaman eğilseniz, yıpransanız size uzanan bir el olsun inş. artık arkadaş dost kalmadı içimizde yaşıyoruz içimize atıyoruz ufak şeyler bile büyüyor sağlıklı kararlar alamaz hale geldik. beni dinleyip vakit ayırıp cevap ve moral verdiniz. Allah razı olsun

• Allah hepimizden razı olsun, çok teşekkür ederim güzel dileklerinize, keşke bunlara layık ve fiziksel anlamı olan yardımlarımda olsaydı :) en büyük dostumuz kendimiziz. kendimizle barışık olmamız gerekiyor. her gün yeniden başlıyor. hataları boşvermeyin ders alın, onların nedenlerini anlayın ama takılmayın. yoksa dünü yaşamaya devam edersiniz. siz bugündesiniz artık :) mutluluklar dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Normal bence..

0|0
    0|0
    • ah be canım herşeyden okadar korkar oldukki

• nomu niye vereyim kaşar mıyım ben

0|0
    1|1
  • kesın senı ayarlamaya calısyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...