Sokakta adabıyla yürüyen insana niye laf atılır?

kısa şort giyiyor diye mi?

laf istemiyorsa giymesin mi?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanların; erkeklerin " cinsel " dikkatini çekmek için böyle giyindiği ÖNYARGISI na sahip hemcinslerimizin , o kızı çekici buldukları ya da bulmadıkları gibi bir " beklenmeyen " ve gereksiz bir cevabı kıza edebiyatı da kıt ancak hormonu da gdo'lu olarak ulaştırmak için kendini helak etmesi olayıdır laf ile taciz ... .

Şikayet durumunda söz ile sarkıntılık olarak kanunlarda da karşılığı bulunan bu cengaverce davranışın kökeni " o da bu şekilde açarak saçarak giyinmişti , iyi örnekti kötü örnekti " diye sunulan gerekçeye ise , tutuksuz da yargılasa hiç bir hakim itibar etmez. Dahası, atılan lafta eğer ki açık saçık ifadeler varsa ve bu da ispatlanırsa , canavar olan avukat inanılmaz cezalar koparır , zira bunun adı "ırza tasaddi ve tecavüze eksik teşebbüs" ten başlar , hürriyeti tahdit etme ve özel hayatı hedefleyerek cemiyet içinde taciz ve aşağılayıcı davranmaktan ancak ispat edememekten (etse de işe yaramaz zaten) çıkarak , 4 aydan 6 yıla kadar hapis cezası isteyebilir. Bir de yaşı 18den küçük çıkarsa , keten helva yaparlar o adamdan...

Dahası , Cumhurbaşkanı'nda onay bekleyen bir kanun tasarısı imzalanırsa , bu taciz konularında alt sınır direk 10 yıl hapise çıkacak.

Kızlar erkeklerin kokmuş tişörtü bu sıcakta 6 gün giyene kalkıp bitlenmiş diye taciz etmiyorsa erkek de şort ya da çarşaf giymiş diye taciz edemez . Kimse cins olarak kimseden üstün değil, bunun kanunu 17 Şubat 1926'da kabul edildi , yıl 2013 ama , "o sahipçi kafa" hala değişmedi. Önünde dıngılı olan doğal , sosyal seçilmişlik hissi ve tanrısal emirle asıp kesme yetkim var sanıyor ama , hakim önünde orada olan da içeri kaçıyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Giymesin bence ben bayan arkadaşlara anlamam ki neden süslenirki bakayanlar ? sana demiyorum alınma ererkeler baksın diye kıyafaterlerde öyle

0|0
    0|0
  • Laf istemiyorsa giymesin mi...

Cidden böyle düşünüyorsan ayıp, o insanın hayatını etkilemeye kimin hakkı var, göz onun bakmasın, ağız onun laf atmasın. ''Ahlak'' diye bir şey var. Hem merak etme o 'adam'lar sen çarşaf da giysen ''uff yavrum altında neler var kim bilir'' diye bağırır. Yıkın bu kafaları. Ayrıca o ''adam'larında *****, çok sinirlendim.

0|0
    0|0
    • ben bu şekilde düşünmüyorum tabi ki. bunu bir ima olarak söyledim ya da ironi gibi. adıne ne deniyorsa işte.

• Ne giyersen giy o laf atılır asdkas

0|0
    0|0
  • Değişmesi gereken sen değil onların zihniyeti. Onlar laf atmasın istiyosan kapanman gerekir bu mantıkla. Ki bu berbat bir karar olur.

0|0
    0|0
  • baktırana bakılır hacı kusura bakma kısa şort giyip baldır bacak meydanda olunca her kes bakar şimdi sorarım sana hırsızın hiçmi suçu yok sen o denli giyinme kimsede sana bakmasın

bakan kadar baktıranda suçlu

0|0
    0|0
  • valla ben kısa şort giyen bayanlara bakıyorum. hoşuma gidiyor kadınların bacaklarını görmek. ama öyle öküz gibi değil. kimseye de laf atmadım hiç de içimden gelmedi. kısa şort giyiyor diye olsa ben kesin laf atardım. demek ki başka bir şey

0|0
    0|0
  • ne gıyersen gıy got meme*ortaya cıkıyosa dar ya da kısa acık gıyıyosan laf yersen sonucta bedenını cınsel uzuvlarını acıyosun ya da belırgın sekılle getırıyosun ne beklıyosunkı gıy sallıyorum bol duzgun pantolon vs bak laf atılıyomu

0|0
    0|0
  • laf atmak isteyen her türlü atar engelleyemezsin. takma ama aklıma bugün sorduğum soruma yazdığım şık geldi sen şort diyince :)

Güzelim sen ona mini şort demişsin de bu resmen hani şort ? :))

0|0
    0|0
  • fark etmiyor, laf atacağı varsa hertürlü atar.

0|0
    0|0
  • barzoluğun dibi aldırma sen. istediğini giymekte özgürsün bazı zihniyetsizlere kulak asma

0|0
    0|0
  • Canım şehrinden kaynaklanıyor olabilir , ayrıca fazla takıyorsan erkek arkadaşınla dolaşmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • O ne saçma bir düşünce yaa ne alaka istedigini giyer kardeşim sevişmek istemiyosa kadın olmasın diye gelip tecavüz etisn o zaman..

0|0
    0|0
    • ben o şekilde düşünüyorum diye oraya yazmadım. birtakım insanlar karşıdaki "kısa şort" giyinince laf atmaya hakkım var diye düşünüyorlar. bu yüzden yazdım.

• saçmalık laf atacak olan çarşaflıya da atar

0|1
    0|0
  • saçma saçma insanlar var hayatta.

0|0
    0|0
  • Ustundeki kyafetten birde erkegin potansiyelinden kaynaklanir

0|0
    0|0
  • kendini bilmeyen insanlar laf atıyor tabi ayrıca muhit çok önemli yaşadığın yer çok önemli...

0|0
    0|0
  • Abazada mantık aranmaz :D

0|0
    0|0
  • tabiki laf atılmaz ama erkeğin fitratı geregi karsı cinse ilgi duyuyor dolayısıyla sokakata mini giyenden etkileniyor ama buda laf atma olayını haklı kılmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakmayi gectim ama laf atmak seref yoksunlugudur.

0|1
    0|0
  • yaşadığın yerden kaynaklanıyor olabilir

0|0
    1|0
  • Kısa şort giydiğim zamanlar herhangi bir kötü sözle karşılaşmadım .Belki de yaşanılan şehrin tutuculuğu buna etken.

0|0
    0|0
  • Evet giymesin..ülkemizin hali belli çünkü..

0|0
    0|0
  • abazanlık bedava .

0|0
    0|0
Yükleniyor...