Selam ,bugun arkadasimla goruntulu konusuyodum ama ben disardadymdim

yururken konusuyodum bizim millet neden boyle? her kes uzayli gormus gibi bakiyodu. umursamadim bile ama oyle insanlarin yuzunden rahat olamiyoruuuuuuuuz :/

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir durum değil de ondan ...Sana her normal gelen şey başkalarına da normal gelemez demi ?

0|0
    0|0
    • goruntulu konusmanin nesi normal degil?

• anlattgn icin sagol

• Siz de sağolun :)))

Erkekler Ne Diyor 13

• Yav Yürü Git Yat

0|0
    0|1
  • Sen yaşadığın şehir nere bilmiyorum ama bizim yaşadığımız şehri hayal bile edemessin.Ya mesela bir yerden geçiyorsun ya özellikle kadınsan kızsan giyimin biraz açıksa veya normalse ama güzelsen bir yerde bir toplululuk varsa konuşuyorlar ya adamlar laflarını keserler sana bakarlar.ve sen 100 metre uzaklaşmadıkça da gözlerini ayırmazlar.yani bura çok daha acayip bir yer.

0|0
    0|0
  • "herkes bana mi bakiyo acaba" diye uzaylı gibi etrafına bakınırsan insanlar da bu tırt bize niye bakıyo acaba diye sana kitlenmiş olabilir. takma fazla. otur iki bira iç.

0|0
    0|1
    • sagol ben icmiyorum orucluyum zaten.yoldan gecenler cidden mal gibi bakiyolardi ama ben kizla konusucnca :/

• Ne saçmaymış hiç yaşamadım..

0|1
    1|0
    • ciddenmi? cok sanslisin o zaman

• niye lan kimse poponu sıkmıyor diyemi kıskandın ?

• Maalesef saçma ama bakılıyor uyuz.

• değişim süreçleri her zaman sancılıdır insanların bazı şeylere alışması için biraz zamana ihtiyaç var

0|0
    0|0
  • bende bı ara ıse gderken her sabah kahvemı mug a koyar kapatır otobuste ıcerdım. mllet sankı ayıp bse yapıomsm gbı bakardı arkadas aşmamız gereken o kdar seyy varkiiiiii .s

0|0
    0|0
    • :D iyi yaaa ,ama bazialri otobusde doner yemesini biliyo .kahve icsen nolur ki :/ aynen ya cok sey asmamiz gerek

• aynen öyle dostum biz dunyalıyız varsın baksınlarrr :)

• :)

• 10 numara 5 yıldız.

0|0
    0|0
  • Yolda görüntülü konuşarak yürümek normal değil tabi dikkat çekiyorsun ve bu yüzden bakıyorlar.

0|0
    0|0
    • lazimki konusuyorum ,nesi normal degil sunun?

• Abaza was here diyoruz onlara :)

0|0
    0|0
    • teyzelerde bakiyodu ya :D

• rica ederim ))

• ne var ya görüntülü konuşmada :D ona baktıklarına emin misin

0|0
    0|0
    • eminim zaten dekolte falan giymiyorum normal kiyafeteydim iste .elime bakiyolardilar :/

• anlarsınız yakında basınız kapalı olmadan dısarı cıkamadıgınızda

• yok artiiiiiiiiiik ,iran mi ya burasi?

• dışarda kitap okusan bakarlar laptopla oynasan bakarlar anlamadım gitti

0|0
    0|0
    • napcagz simdi biz?

• o teyzeler ömrümü yedi

• yeni nesildede boyle teyze gibiler var ,hic bitmiycek yani bu teyzeler :/

• Toplum alışkın değil apla

0|0
    0|0
  • ağır abiler mahhallesi değildi dimi koştuğun yer

0|0
    0|0
    • konuştuğun mu :D:Dahahah ben yatayım artık geç olmuş

• yok mahalle degildi sokakti

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim ülkede herkes aynı statüde değil çünkü.Kimse bir gün son teknoloji telefon almaya karar verip ertesi gün almaz yani ve çevrede herkeste görmedikleri için garipsiyorlar.Burası Türkiye ;)

0|0
    0|0
    • yazik yav bize :D ne zaman rahat olcagz acaba? belki kucuk bisey gibi gozuke bilir ama ben rahatsiz oldum sahsen

• bilgisayarda bir şeyle uğraşıyorum mesela bana da bakıyorlar o zaman bende rahatsız oluyorum.haklısın yani tepki çekmek güzel değil.statüler eşitlenince,ülke daha çok geliştiğinde göreceğiz anca rahatlığı ama ben fazla ümitlenmek istemiyorum tabi yine de ;)

• ben hic umitlenmiyorum :D

• böyle bişey yaşasam umursamam

0|0
    0|0
    • bende umursamdaim ilk baslarda ama cogu kisi bakinca gicik oldum dogrusu

• kulaklıkla konuşmak bile anormal gelirken naptın gulüm :) türk milletine bu kadar ileri olmak sıkıntıdır

0|0
    0|0
  • Aman ne olacak?

Ben de otobüste,çarşıda telefon ahizesi çıkararak konuşuyorum herkes bakıyor.

Nolacak ki?:D

0|0
    0|0
    • onadami bakiyolar? :D denemedi hic

• Deli sanıyorlardır:D

• :D ola bilir

• böyle insanlar olduğu sürece gelişemicez..

0|0
    0|0
    • bencede .he telfonla konustum ha goruntulu ne farki farki ya :/

• Sokakta görüntülü konuşmak bana biraz saçma geldi saygı duyarım yine de ama bence gereksiz bir olay

0|0
    0|0
Yükleniyor...