Mısır: Batılı bir Ajandan Vatanseverlik Dersi Almayız

Mısır sözcüsü, Erdoğan'a söylemiş bunu. Ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adama sormazlar mı kendi ülkende terörist almış bayrağını asmış, yol kesiyor , kimlik kontrolü yapıyor yollarda! Önce bir önünü temizle.!

Ne oldu oraya buraya delikanlılık yaptın aklınca tabi bedava senin için kaybedecek bir şeyin yok da

Hatay'da bombalar patladı onlarca insan öldü yaralandı..Bunların hesabını verdin mi? Daha kaç ay oldu bunlar olalı kanı taze garibanın?! Şimdi de Mısırla mı uğraşıyorsun?! Bir oradaki terör örgütlerini memlekete musallat etmediğin kalmıştı onu da yap..! Hain çok nasıl olsa..

Gel gelelim aylardır Arakan'da müslümanlar palalarla doğranıp.. evleri ateşe veriliyorken..Türkistan'da zulüm şiddet hala devam ediyorken neden bunlara erkekliğin kabarmıyor da illa Amerikanın çıkarları bulunan coğrafyada Suriye'ye Mısır'a dayılanıyorsun?!

Irak'ta bilyon tane müslüman katledilirken sen meclisten sınır ötesi harekat çıkarmak istiyordun.. Allahtan geçmedi yasa..Ne oldu sonra ölen amerikan askerlerine ağladın dua ettin bu mu müslümanlık? Ya bırakın arkadaş ya..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Verdim bu haber paylaşımı için şukunu pampa

3|0
    0|0
  • offff.. ne ayar vermiş be. racon kesmemiş kafa kesmiş resmen. :)

g*t kıllarından derhal açıklama istiyoruz.. :)

1|1
    0|0
  • adam el uzattı o kadar mısırda el yerine başka bir şey vermiş :D

2|0
    0|1
  • Cuk diye oturmuş :D Helal olsun.

2|2
    0|0
  • Ajan değilde, ajan yardımcısı demek daha doğru olur :/

1|0
    0|0
  • doğru söylemiş de, haberde geçen bir noktaya dikkat ettim washingtonun tepkisine imam efendi ne cevap vermiş?

1|1
    0|0
  • Bence cıplak bir p*rn stardan(erkek) seks dersi almam şahsen =_=

1|0
    1|2
  • Kendini orta doğu fatihi sanan adama çok bile :D

0|1
    0|0
  • kucağıma tayyar oturmuş hissi uyandırdı ( midem bulanmakla beraber biraz rahatladım sanki. sarhoşken ağzından burnundan kusmak gibi )

0|0
    0|0
  • Çuk oturmuş tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

0|1
    0|0
  • acele acele değilde ,çabuk çabuk cevap vermek lazım...

0|0
    0|0
  • yaw bana mısırın erdoğan hakkındaki düşüncelerden bahsedin çok önemli benim için

0|0
    0|0
  • “People shouldn't be afraid of their government. Governments should be afraid of their people.”

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dünyada nerde bir insan sucsuz yere ölürse ırkından dilinden dininden ayrım yapmayarak ona tepki gösteririm deyip gidiyorum. Çok uzadı ama bu..:/

0|0
    0|0
  • Batının oyunuyla bu duruma gelen kendileri zaten, Batıyı şikayet edecek kadar çelişkide işte. Tayyip beyi eleştirmek için soru açmışsın ama desteksiz yazmışsın:)

0|0
    0|0
    • Gizliden yazacak kadar özgüvensiz olanları ciddiye almıyorum. Gizliden çık tartışalım

• U-Yazacağın varsa desteksiz yazma böyle.

Yükleniyor...