Film ve kitap önerir misiniz?

mümkünse Fransız ve Türk yazarlardan aşk romanları ve romantik komedi filmleri önerir misiniz ?

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• aşk oryantal(doğu kültürü) kültüründe zirveleşmiştir. Yunus'un gözyaşları ile suladığı ,Mevlana'nın dönerek işlediği,Kerem'in külleri ile gübrelediği topraklarda yaşarken ,bu değerlere fransız kalmayı nasıl başardınız? , şehvet düşkünü yapay faraziyalarla süslenen batı aşklarının peşinden koşmanıza anlam veremedim.Yunus ve Mevlananın dilini anlamıyorsanız ,edebiyat çevrelerince dönemin Fuzuli si diye adlandırılan İskender Pala nın kitaplarında gerçek aşk ı bulabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ben Fransada büyüdüm yani çocukluğum orda geçti bişi bilmeden bu yargılamacı haler bir tek türkiyede var sanırım

• nasıl blmm

Erkekler Ne Diyor 1

• Detaya aykırı iki tavsiyem de deneyin bence :) Kitap olarak Taht oyunları güzeldir deneyin derim. İlla aşk romanı olacaksa Ram Omsen Afrika Prensesi nide deneyebilirsiniz. Film olarak da Aamir Khan dan dil chahta hai yi öneririm. eski bir filmdir ama eğlencelidir. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Piraye - Canan Tan . Sürükleyicidir. Diyarbakırlı adam ile İstanbullu kızın aşkını anlatır. Siyaset yoktur. Fikir çatışması ve aşklarını konu edinir.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
Yükleniyor...