Eski aşkım evlenmiş, çocuğu var

Merhaba arkadaşlar...bundan 4 sene önce biriine aşık oldum onu o kadar çok ama çok sevdmki anlatılmaz neyse ama tek taraflı bir ilişki idii yani liseli aşıklar gibiiler geçen çark caddesinde gidiiyorum bir de ne göreyim evlenmiş ve çocuğu var içim nasıl sızladı nasıl anlatılamz ama elden birşey gelmedii sonuç olarak siziinde aynı duruma düşündüüğnuz oldumu

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• eskiden çocuklukta çıktığm 3 sene peşimde koşan ama mllet duycak diye el ele tutuşamadığm bana nişanlanalm dediğnde yaşmn 17 olmasndan dolayı ozamanlar tabi olmaz dediğim rüyamda başkasıyla nişanlandığını gördüğüm çocuk rüyamı gerçek etti . son kez soruyorum benimle yüzk tak dedi. bende olmaz deince eyvallah dedi gitti duydumki evlenmiş. azgınlıktan böyle yaptı herhalde

0|0
    0|0
    • azgınlıktan degıl senle olmauacak dusuncesınden dolayı

• hyrlısıı ınsh sonu olan bır ask ve beraberlıktır

• öyle öyle . sevgilimin gözleri gibisi yoktur insanın rüyasına rüyasına sokulur:)

Kızlar Ne Diyor 3

• yok olmadı..

bir ihtimal var,O da ölmek mi dersin

:)bu söz geldi aklıma

boş versene,hayırlısı,önüne bakmak lazım

ıskalama hayatı

0|0
    0|0
  • ahh keşke benide böyle seven biri olsa ne güzel olurdu

0|0
    0|0
  • o yine iyi ilk sevgilin, bekaretini verdiğin insanın gözünün önünde başkasıyla olması ne demek bilirmisin

0|0
    0|0
    • ben bır bayan degılım kı hanı kendımı senın veya baska bırının yerıne koyma sansım yok ama zor bır durum dur dıye dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...