Fobileriniz ve hobileriniz neler?

merak ettim .. bazen çok değişik şeyler çıkabiliyor çünkü.. :)

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• fobim

eaaa

hımmm

offfffffffffffffff ben kalabalıkta kendimi rahat hissedemem. Sıkılırım.Rica etsem bir kaçınız çıkarmısınız konumdan . okumayın yazdıklarımı.lütfen. tamam biliyorum . çok zor yine zabbahakadar8 neler döktürdü merak ediyorsunuz.illa okumalısınız ama bari bari erkek üyeler çıksın konumdan . kızlarla baş başa bırakın beni.off yaaa iyiki bir konuya yorum yazdım şimdi ne kadar online üye varsa akın akın gelmişlerdir. Offff yeterrr yeterrr yaaa.

1|0
    0|0
    • güldürdün beni sağolasın ya :)

• beğenmiş olmana sevindim

eaaa

ya keşke bir kaç kız daha beğenmiş olsaydı yazımı .

yani böyle tek kişiylede şımaramıyorum ki

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• hobı ne fobi ne ? hangı dunyada yasıyon :D soruya gel :D 2013 de hobı fobı takıntısı olan ınsan beyın reset attırsın bence :D

0|0
    1|0
    • yani neler yapmak hoşunuza gider ya da nelerden korkar sevmezsiniz .. kastım bu idi .. havanı yesinler..

• bende deqılde sende var galıba hava neyın havasını atıcam sana tanımıyorum etmıyorum senı neyse takıl sen kafana gore buyudugunde yazarsın :)

• hobilerim kendimce şiir ve kısa hikaye yazmak, fobim... yok gibi :)

0|0
    0|0
    • edebiyat güzeldir.. paylaşır mısın insanlarla peki

• ooo maşallah..böle insanlar lazım aslında ülkeye :)

• estağfurullah haddimiz değil :) teşekkür ederim :)

• sinema tarihi

0|0
    0|0
  • aşı olmak benim fobim iğneyi düşündüğümde bile batıyomuş gibi hissediyorum ata sporumuz güreş ise hobimdir razı olan herkesle güreşirim

0|0
    0|0
    • ben alıştım ...başta bende de ölydi..:9

• neye güreşe mi :)) bende de biraz normalleşme var gibi artık bakmayınca dayanabiliyorum ama popodan vurunamam bayılır giderim herhalde

• igne. ve dişçi. ütelık 5 gun sonra dısım cekılecek haydı hayırlı ıslerr

0|0
    0|0
  • Hobim elektro gitar çalmak fobim kalorifer böceği xd

0|0
    0|0
  • İkisi birbirini götürdü. Ne hobi kaldı ne fobi.

0|0
    0|0
    • anlamadım nedenmiş ya :S

• ama aynı platformda iseler.. elma ile armut birbiri ile toplanmaz da götürmez de..

• Biri yapmaktan hoşlandığın, diğeri hoşlanmadığın. + ve - işte. Benden bi'şi çıkmaz boşa uğraşıyorsun :)

• Fobi : Sosyal fobi

Hobi : EDM üretim ( prodüktör djlik )

0|0
    0|0
  • hobilerim : uyumak

boş zamanlarımda: uyurum

hobilerim : uyuyamamak..

0|0
    0|0
  • örümcek ,bilardo

0|0
    0|0
  • Evet hobilerim çok değişik şeyler, kendimde değişim zaten:)) fobilerim çok daha değişik:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hobilerim oje sürerim basketbol oynarım. Fobilerim ise; kedilerden çok korkuyorum gördüğüm yerde çığlığı basıyorum bide biri bana bağırınca sesini yükseltince heyecanlanıyorum bacaklarım titriyo korkudan bu da geçmişte yaşadıgım bir olaydan kaynaklanıyo

1|0
    0|0
  • Nette takılmak hobim :D

Karanlıktan korkarım duramam buda fobim :D

1|0
    0|0
  • misafir

ve yarım saat içinde gelicekler tam günü terör estirmeye hazırlanıyorum

0|0
    0|0
  • kedi- kitap

0|0
    0|0
  • hobilerim yatmak günde 15 saat aralıksız yatabilirim işte bundan http://youtu.be/9Islca2ly84?t=17s

0|0
    0|0
  • Fobim bir yerde sıkışıp kalmak :/ hobi kitap okumak müzik dinlemek spor vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...