Bir kitap yazmak, bir resim yapmak, bir şarkı bestelemek, isteseniz hangi bölgemizde bir yer seçerdiniz?

Bir kitap yazmak, bir resim yapmak, bir şarkı bestelemek, isteseniz hangi bölgemizde bir yer seçerdiniz? Nesi sizi cezbederdi? Özellikle belirteceğiniz bir belde varsa da yazabilirsiniz hani.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Abant gölü kıyısında sessiz sakin bir pansiyonda oda kiralardım.Ve kitabımı yazmaya baslardım :)

0|0
    0|0
    • gayet güzel bir hüzün hikayesi var sanırım

• Bir derdi oldugunda kendine sarılmayı sevenlerdenim,evet şairin dediği gibi

'Hüzün ki en çok yakışandır bize,

Belki de en çok anladığımız...'

Kızlar Ne Diyor 11

• egeliyim ben :) egede tabi ama tatil kasabasında filan değil sessiz sakin bir köyünde çünkü gerçek egeli gerçek ege sıcaklığı bir köylerde kaldı artık :) o kadar yozlaştık o kadar batılılaştık ki insanlar sadece 'çiğdem ve gevrek ' demekle egeli olduğunu düşünüyor :) nerden nereye geldim :D

0|1
    0|0
    • yoo gayet güzel anlattın. Önereceğin beldeleri bekliyorum

• Pelitköy ve Burhaniye tam kitap yazma yerleri bence.

• pelitköy iyidir ya bak :D bir değişik insanı var kazdağı civar köyleride güzel :)

• valla selaleşi olacak gölü olacak küçük şehirden uzak bir yer olacak neresi olabilir ki:-) uçsuz bucaksız beni kimsenin bulamayacağı kendimle başbaşa kalıp sanat eserleri üretebileceğim bir yer ama arada yanıma sevgilim gelebilir mi o ilham versin gitsin bana:-)

0|0
    0|0
  • egenin bir köyü

yada karadeniz yaylası

yaylada artık nasıl şarkı çıkarsa :))

0|0
    0|0
  • Ben kitap yazacak olsam ıssız yere gider göl kenarı tahtadan hoş bir evde kimsenin olmadığı yerde rahat rahat yazarım ve tek başıma geçirdiğim zevkli bir o kadar korkunç anı yazılara dökerdim :)

0|0
    0|0
    • sanki göl evi geldi aklıma... sana bir öneride bulunayım: Bafa Gölü

senin tarzın olabilir

• baktımda evet hoş yere benziyor :)

• çok sakindir. eskiden denizdi. şimdi göl. canın sıkılırsa milet ve priene yanıbaşında.

• karadeniz mutlaka yayalaları özellikle. hem çok sakin hem çok yalnız hem çok huzurlu

0|0
    0|0
  • Bursa/İnegöl/Oylat..

Yemyeşil alan içerisinde doğa harikası.

0|1
    0|0
  • güneydoğu kesinlikle

0|0
    0|0
  • Yedigöller'in resmini yapmak isterdim

0|0
    0|0
  • Karadeniz kesinlikle Uzungölun kenarinda

0|0
    0|0
    • ama etrafınızda sizi üretmekten mahrum etmeye müsait çok insan olacak. evet doğa süper ama insanlar çok müdaheleci.

-ha oraya bir dağ çiz uşağum!

• yazarsanız okurum

• Bir kac hedefim var onlara ulasayim yazicam :)

• kesinlikle eskişehir / sultandere derim acayip güzel manzarası var

0|0
    0|0
  • Beste iyidir beste.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link cevabı burada vermiştim :/

0|0
    0|0
  • Karadeniz i seçerdim.

0|0
    0|0
  • İzmir. Oldum olası severim İzmiri. Belki deniz manzarası belki kızları hani :)

0|0
    1|0
  • ege de bir yer olabilir muglanın ilçelerinden birisi

0|0
    0|0
  • dersim, munzur dağı

1|0
    1|0
    • Munzur aslında turizme açılsa muhteşem bir yer olabilir. o çiçekler, o ırmaklar, o dağlar, göl harika manzaralar

• turizme falan açılmasın halkın yerinde kapitalizme yer yok

• karadeniz bölgesi havası yetiyor insana

0|0
    0|0
    • Ordu'nun dereleri harika olur.

• evet ayrıca boztepe yeter resimlerden bakmanızı tavsiye ederim

Yükleniyor...