Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırılmış, ne düşünüyorsunuz ?

TRT yönetimi tarafından yayından kaldırılmış var mıydı burda takipçisi

Güncellemeler:
Daha önce sorulmuş görmemiştim kusura bakmayın.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevilen bir diziydi bu diziyi halk seviyor peki TRT niye sevmiyor demek ki birilerini rahatsız etmiş kimi niye neden niçin?! Yazık oldu derim umarım başka kanala geçer devam ederler kimse durduramasın onları inş. aslında kanald ye bastırmalı alsınlar bu dizi devam etsin yahu yazık. Çokta seviyordum ya bayağı üzüldüm :S

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben vardım gezi parkını destekledikleri için kaldırıldı. Bu sene de şakasını yapmışlardı son 12 bölüm diye malesef gerçek oldu

0|2
    0|0
  • Kaldırılma sebebi çok saçmaymış

0|1
    0|0
  • izlerdim eskiden

0|1
    0|0
    • ben de arada yalan dünyayı izlerim yani itiraf etmek gibi olmasın kfjsdhfkjsf bide son zamanda ntv iyi belgeseller veriyor onlara takılıyorum bazen. onun dışında tv hayatım yok. ha bir de siyasi programlar arada :/ aslında varmış

• aynen öyle. şu şuna aşıktı bu bununla fingirdiyor derken kafada başka şeye yer kalmıyor. sonra da bu millet niye böyle diyorlar :/

• kljfdsklfjslfdsf tahmin edebiliyorum

• arada izliyordum güzeldi niye kaldırmışlar

0|0
    0|0
  • Belkide en içten en samimi, güldüğümüz, duygulandığımız,gözlerimizi dolduran bir diziydi L&M çok yazık oldu.Dahada öyle bir dizi kolay kolay yapılmaz. O gemi bir gün mutlaka gelecek... Unutulmaz bir replik olarak kalacak buda akıllarda

0|1
    0|0
  • Ne çok Leyla ile Mecnun izleyen varmış... :D

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o gemi birgun mutlaka gelicekk mecnuuunnn... bitirenlere o gemiii.. anladın sen :(

1|3
    1|0
  • Çocuk programlarından biri eksildi diyorum

1|0
    1|3
    • Bakış açısı bir çok insanın severek izlediği bir diziyi neye dayanarak kötülüyorsun.

• link bu da kanıtımdır. Kimseyi kötülemedim ben.

• Düşman kesildiniz başıma :) sevmiyorum çocukça geliyor :)

• Kahrolsun Özgürlük düsmanlari, kahrolsun basin düsmanlari!

Erdogan'in itleri yildiramaz bizleri...

1|3
    1|0
  • Saçma bir diziydi, iyi olmuş.

0|0
    1|1
  • dizi izlemediğimden sıkıntı yok. mümkünse tüm kanallar kapatılsa da insanlar biraz bilinçlense

1|0
    0|0
    • aynen bende tv izlemem anca bilgi yarışmalarını, leyla ile mecnunuda ev halkı izlerken bakınıyordum :)

• yahu film izlemektense izle onları bende izlerim siyaset programı belgesel falan keşke herkes bular için kullansa :) diziler bilinçaltnı kirletmekten başka bir şey değil

• aynen öyle anneme anlatabilsem birde müge anlı izlemekten var ya orada olan her olay başıma gelecekmi şgibi davranıyor yyaa :DDD

• ÜLKENİN BAŞINDA DİKTATÖR VAR NE BEKLİYORSUNKİ ? !

1|2
    1|1
Yükleniyor...