Ne tür kitaplardan hoşlanıyorsunuz?

Ne tür kitaplardna hoşlanıyorsunuz +18 şeyler söylemezseniz sevinirim ve en son okuduğunuz kitap

Güncellemeler:
en son okuduğum kitap U. Poznanski-EREBOS

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fantastik,Bilim Kurgu

en son L.J Smith The Vampire Diaries okudum

0|0
    0|0
    • bende çok seviyorum fantastik kitap okumayı özellikle tavsiye ettiğin bir kitap var mı ? ( okuduklarım açlık oyunları serisi,göçebe,kanatlar,melek,erebos,sıcak bedenler,çığlık )

• aynen çoğu kitabı 1 günde bende bitiyorum fakat onu bitiyosun serisini bitiriyon tak diye kalıyon ortada kitap arayışına başlıyosun o yüzden yavaş okuma en iyisi 1 haftada bitir daha iyi olur

• aynen yaa ztn çok pahalı kitaplar en iyisi 1 hafta

Erkekler Ne Diyor 12

• fantastik,tarihi,gerilim.daha da uzar ama jasper kent den 12 isimli kitabın serisini okumanı şiddetle tavsiye ederim tabi fantastik ve tarih öğelerinin iç içe olmasından hoşlanıyorsan

1|0
    0|0
  • tarih,araştırma (daha çok siyasi ve dini içerikli) gizli kapaklı çevirilen işleri konu alan kitaplar,roman (özellikle klasikleri severim türk edebiyatı,dünya edebiyatı farketmez)

0|0
    0|0
  • Kavgam ( Mein Kampf ) - Adolf Hitler [ Zayıfa acımak doğaya ihanettir ]

1|0
    0|0
  • cevaplara bakıyorum da insanlar nekadar sıkıcı şeyler okuyor :(

0|0
    1|0
  • Kişisel gelişim kitaplarını tercih ediyorum.Son olarak beyin geliştirme isimli kitabı okudum.Yazarı Marilyn vos Savant tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bay Pipo dün akşam bitti. "Borsada tek başına" bugün başlıyorum. Sonraki kitabım "yalancının pokeri" olacak.

0|0
    0|0
  • Kimya , felsefe, tarih, kültür , bilim , psikoloji vb. gibi ...

0|0
    0|0
  • Fantastik, bilimkurgu, Polisiye

George R. R. Martin- Game of thrones seriden devam ediyoruz.

0|0
    0|0
  • istihbarat-divan edebiyatı-tasavvuf da aşk ve biyografik roman

0|0
    0|0
  • G.R.R. Martin - Kralların Çarpışması 1-2 ..

Fantastik seviyorum :DD

0|0
    0|0
  • Ne bulursam okurum hiç bişey bulamazsam yemek kitabı okurum

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarından hoşlanıyorum.Ikna etme kabiliyeti son değil ama aklıma gelen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• macera

uzun süre ara verdiğim kitabıma neyseki geri döndüm arı kovanına çomak sokan kız

darısı diğer yarım bıraktıklarıma:(

0|0
    0|0
  • cinayet romanları sürükleyici oluyor, polisiye... şeytan yemini olabilir, j.c. grange..

ya da cerrah, tess gerritsen.

1|0
    0|0
    • bende bugün çırağı aldım yaa çok pişmanım seri olduğunu bilmiyordum şimdi cerrahı alcam nasıl bir kitap

• o zmn yrn almaya gidiyorum teşekkürrler (:

• rica ederim:) umarım sen de severek okursun :)

• insana eğilen,konusu insan olan kitap türlerını sevıyorum .en son dini bır kıtap okumustum ama pek begenmedım heralde adını hatırlamıyorum cünkü şu an .

0|0
    0|0
  • dönemsel kitapları severim..üçbuçuk öykü yü okudum en son (patrick suskınd)

0|0
    0|0
  • her tür kitap. şeytanın fısıldadıkları-emre yılmaz.

0|0
    0|0
  • fantastik kurgu

0|0
    0|0
  • felsefe

humanities

bilimkurgu / fantastik

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarını okurum.Bitirmedim hala okuyorum "Ben Diğeri Tiryakiliği"

0|0
    0|0
Yükleniyor...