Leyla ile mecnun yayından kaldırılmış

arkadaşlar leyla ile mecnunu yayından kaldırmışlar bunlar ne yapmaya çalışıyo anlamış değilim. Eminim benim gibi sadece o diziyi izleyenler vardır onuda kaldırdılar tabi Behzat Ç. ve işler güçlerden sonra ne diyosunuz bu duruma ?

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Öngörüsüz geri zekalılar diyorum..

0|1
    1|0
  • Başka bir kanal geçme şansı yokmu?

Çok kötü oldum. Çok özlicez o geyik muhabbetlerini çok.

Diziyi kaldıranın anası babası ölsün! Ben dedim diyeceğimi hadi şimdi kaldırında görelim :D ahh erdal ah :D

1|1
    0|0
    • yok yapımcı bitirdik dedi valla bende senin hibi çok kötü oldum

boşluk oluyo innsanda :(

• artık izleyeceğim dizide kalmadı en iyisi internetten birinci bölüme dönmek ancak öyle dolar boşluğu

• evet malesef artık tekrar tekrar tekrar :(

• Behzat Ç.'den sonra 2. bir kriz.

'Ne yani artık İsmail abimin denize el sallayışını, Yavuz abimin aşkını, Mecnun Çınar'ın anormalliklerini, Leylalığa hiç yakışmayan Leylayı, İskender babuşumu, cimri bakkalı, kara dudaklı kadını göremeyecek miyiz? Pazartesi sabahları artık "bugün Leyla ile Mecnun var yubbiaaaa" diye kalkamayacak mıyım?' demek istiyorum sadece.

1|1
    0|0
  • ya ne kadar saçmaladılar artık yaa bu ne biçim iştir anlamıyorum... kaldırın böyle guzel dizileride yerine 'yüksek giriş, bebek işi gibi mide bulandırcak derecede cekilmeyen sacma sapan yabancı dizilerden kopya dizileri verin dimi yazıklar olsun ya bu ne biçim iştir ..

''Leyla ile Mecnun'' dizimizi geri istiyoruzzz...!

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun gardaşım :)

1|2
    0|0
    • saol abla dostlar saolsun

aalh bildiği bigi yapsın

yırtık tuvalet terlikleri işte ne olacak kaldıranlar :D

• amin ablam amin :)) cımbızla çekilesiciler onlar :)))

• Trt'den L&M yi alın geri ne colour ki :/

1|1
    0|1
  • kaldiranlara kafam girsin

2|2
    0|0
  • izlediğim 2 türk dizisinden biriydi o neden kaldırmışlarr

0|1
    0|0
  • hiç üzülmedim.

0|1
    2|2
  • guzeldiiiiiiiiiiii ya! niye kalktiii:( oldurucem ben bunlarii!

0|1
    0|0
  • Trt dizileri tadında bırakıyor ama bu baya kısa oldu .ş

0|0
    0|0
  • Ah o kaldiranların varyaa

0|1
    0|0
  • TRT tadında falan bırakmıyor.Gezi eylemlerine destek verildiği için güzelim diziye kıydılar düşünceözgürlüğünün içini dışına çıkardılar.

0|0
    1|0
  • bir şey sorucam bu diziyi nası seyrediyordun? İnternetten ise fazla konuşacak bir şey yok.

0|0
    1|2
    • hayır sadece bunu tvden seyrederim bide behzet amirim vardı tvden seyrettiğim başka dizi yok saten

• çoğunluk nette izliyor ama.. yıllardır dizi sallantıda şimdi yeni duymuş gibi yapmakta çok doğru olmuyor yani!

• leyla ile mecnun, öldu zaten, onlar artik yok.

0|0
    1|1
  • TRT'ye gitmiyordu zaten... Ama Fox gibi bir yerde hafta içi her akşam filan olursa çok yazık olur...

0|0
    1|0
    • Leyla ile Mecnun dizisi Kanal D, Atv, Star gibi kanallarda diğer dizilerde olduğu gibi hafta içi bir gün verilmesi gereken kaliteli bir dizi bence..!

• Tv izlemem, beni kasmadı ya

0|0
    0|1
  • Gerçekleri görün bırakın şu dizi furyasını Uyan Türkiye'm.

0|1
    2|0
  • He ya mallar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yayından kaldırılmadı kaldırılma ihtimali var nedeni ise L&M oyucularının gezi parkı eylemlerine destek vermesi ülkede 1 tane kaliteli seyirciyi aptal yerine koymayarak tek dizi yayından kaldırılma ihtimali var artık tayyonun şeriat dizilerini izleme olasılıgı yüksektir

1|1
    0|0
    • yok eflatun film twitter sitesinden resmi olarak duyurdu kaldırıldı diye seyircilere teşekkür etti yapım :D artık şeriat dizileri

• izlediğim tek diziydi. Show Tv, Atv gezicileri işten atarken TRT bunu yapmazsa şaşırırdım. Star Tv alsa bari diziyi.

0|1
    0|0
  • Behzat ç nin kaldırılması türk televizyon tarihinin utancıdır yüz karasıdır

işler güçlerin yayından kaldırılması cumhur başkanlığı ve başbabakanlığı harekete geçirmiş

ama leyla ile mejnun dizisinin yayından kaldırılması uluslar arası yayın organları tarafından türkiyeyi felakete götüreceğini duyurdu

Behzat ç kadar televizyon ekranlarını kirleten başka bir rezillik daha olamaz bu ülkede

0|0
    1|1
    • politika yapma nan :)

• eksiyi yemissin :D

• sorunun sahibi yapmıştır bende onun sorusuna - vereyimde görsün

• Nası yayından kaldırılmış ? Vay arkadaş izlediğim 1 dizi vardı oda yalan mı oldu ? Neden kaldırıldığını anlamak güç değil aslında; muhalefete gelemeyenler yönetiyo ülkeyi...

Diziyi kaldıranın çocuğu at kafalı doğsun, bıyıkları tel tel sarkozy olsun

2|1
    0|0
  • evleri ocakları yıkılırda allah belalarını tez zamanda verir inşallllllaaaahhhh,

0|1
    1|0
  • behzat ç ve lm izlerdim behzat kalktı lm de tv diye birşey yok benim için artık

0|1
    0|0
  • kaldıramamışlar güzel bir diziyi ve kaldrımışlar :)

1|1
    0|0
  • Behzat ç nin kaldırılmasına cidden sinir oldum diyebilirim

0|1
    0|0
  • Eyleme katılmak demokratik hak, lakin kurumun yayından kaldırması da demokratik hak. Bizede saygı duymak düşer...

0|0
    0|0
    • illaki hak ama bitirmek nedir başka kanal mı yok anlamış değilim yapımcı firmayı

• Belki anlaşmışlardır başka kanalla, yapımcı firma devam etmeyecek diye açıklama yapmış mı :S

• evet bitti dizi, diziye son verdik diyoalr bize teşekküer ediyolar

• devletin kanalında oynayan bir oyuncu yasal olmayan bir şekilde devlete eylem yaparsa sonucu böyle olur TRT yi tebrik ediyorum.

0|0
    3|2
    • eylem yapmak anayasal haktır .

• yaptıkları eylem yasal değildi orda babam olsa acımazdım devletin ekmeğini yiyip devlete yan yapamazsınız ne düşündüğünüz umrumda değil uslup seviyeniz her şeyi açıklıyor zaten

• soruyu soran arkadaşı destekliyorum! varsa bir gideriniz kireç burnuna bekleriz!

• Dizi oyuncuları gezi parkı eylemlerine destek verdiği için kaldırılmış olabilirmi ? TRT nin tartışmasız en çok reyting alan programı olan bir dizi yayınladığı günün 1.olan bir dizi hangi mantıkla yayından kaldırılabilirki anlamak zor . . .

1|0
    0|0
  • Sorulara bir tane daha eklendi hayırlı olsun arkadaslar ;)

2|0
    1|0
    • yetmez usta yetmez ne kadar çok o kadar iyi etki tepki çaktın mı

• anca burdan işte bişeyler yapıyoruz elden ne gelir. twitter face siteleri bide eylem yapalım dersen gelirim ha usta :) kaçırmam yani

• demekki türkiye için böyle güzel senaryolu diziler pek sevilmiyor demek ki. anca pis yedili izliyor bizim milletimiz

0|0
    0|0
  • Kaldırılır elbet..Zikir ,secde,seccade,tespih temalı diziler olmalı

0|0
    3|1
  • şefkat tepeyle vatan kurtalan bır mılelt oldukca boyle sacmalıklar devam edecek..dırenn klavye

0|0
    0|0
  • yani artık kaldırılsın yeter

0|0
    2|0
  • tek izlediğim program

0|0
    0|0
  • ama bu olay olalı yaklaşık 2 -3 hafta oluyor, yeni mi haberin oldu ?

0|0
    0|0
  • vah vah çok ta tınnn

0|0
    1|0
  • ben izlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...