Sizce bunu onlara reva görenlerin islamla bir alakaları var mıdır?

link şimdi tutup mısırdakilere üzüleyim mi.. :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dünya üzerinde var olup acı çeken her canlıya üzülüyorum kimse acı çekmesin herkes mutlu olsun istiyorum...

1|0
    0|0
    • bizde yıllardır bunun mücadelesini veriyoruz

Erkekler Ne Diyor 9

• "allah tektir" deyip adam bıçaklayan şeriatçıların iyi niyetle isyan gerçekleştirdiğini beklemek abestir. müslüman kardeşler'in şeriat kurallarını yürürlüğe koyma girişimlerine hepimiz şahit olduk. böyle insanlar eğer güzel sözden anlamıyorsa halkın ve insanlığın refahı için kaba kuvvete başvurmak mübah olabilir. barış için sonuncu kavganın gerçekleştirilmesi gerektiği gibi.

1|0
    0|0
  • Bunun Mısırdakiler ile ne alakası var

Bunlarda tıpkı Gezi olaylarındaki TOMAnın ezdiği adam resimleri gibi Google görsellerden arayıp koymuşlar bizde yedik

1|0
    2|0
    • sen gözünü kulağını kapatıp yaşamışsın bugüne kadar yazık

• ahah boşver sen

• alakası yok kendimi bildim bileli pasifistim ben ve böyle bir sistemi savunan insanların kafa yapısını anlayamıyorum

• Misirda hic bir zaman seriat olmadi

1|1
    1|0
    • rabia mıdır ne zıkkmsa onun yanlıları bunu istiyor ama

• vermişsin bak ayrıca cevap aramıyorum

• Daha olayin ne oldugunu bilmiyorsun misirda seriat yok rabia midir ne zikkimsa imis. Git biraz haber falan izle.

• zaten üzülenleri anlamıyorum bizene a.q. kendi kel başımızı sırma saçlı yaptık diğerleri kaldı

2|1
    1|0
  • önemlı olan ınsan haayatı gercı bu resımler afgan ve pakıstanlılara ait

1|0
    0|0
  • Uzulme. Bi dusun kutsal kitaplar bizimkisi dahil niye araplara ya da o yarimadaya indirildi bir fikrin varasa yaz.

1|0
    0|0
    • bunun cevabını biliyorum :)

• Bizede bisey gerekicek yakinda hem insanlara hem icinde kadinlara yine hayvan

gibi davranislar cok ileri gitti.

• ustekıler yalan altakılerde sısıye destek verenler din bilmeden dını muslumanı tanımadan muslumanı elestırmeyın

1|0
    1|0
  • Komik derecede sığsıniz :-)

1|1
    2|0
    • bunun sığlıkla komiklikle ne alakası var kendi düşünceni belirtmeyeceksen hiç yorum yapma.

• Ben bu tarz yargi bicimleri ile ilgili cok dusunce yazdim... :-) Madem boyle diyorsun soruyu detaylandirir misin Dogru ve yerinde bir cevap icin cok kapali bir soru olmus.

• adı üstünde İslam,selamet demektir,işkence,adaletsizlik,zulüm,kendinden başkasına yaşama hakkı tanımayan hiç bir kavramın islamla bağdaşması mümkün değildir. tarih boyunca gerek dini,gerekse örfi kavramları çıkarlarına kılıf yapan kötü insanlar hep olmuştur ve olacaktır da ,önemli olan iyilerin duyarlılığıdır, bu kaybolmuşsa tuz kokmuştur artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan degilsiniz.. Direnisi desteklemiyorsaniz da susun masum insanlarin kanı ile bulanmasin elleriniz..

0|2
    1|0
    • ya gezide ölenler? iyi olmuş diyen zihniyetinizle bizi bir tutmayın.

• Hic bir canlinin aci cekmemesi icin mucadele eden insanin Misirda olenlere uzuleyim mi diye sormasi celiski degil mi ?

• kendine bu hayatı reva gören insanlardan bahsediyorum özellikle kadınlardan

Yükleniyor...