Mısır'da yaşananlar ve vicdan...

Mısır'da katledilen kadın ve çocuklar için vicdanı sızlamayan arkadaşlara hakaret ve küfür içermeyen dilekleriniz nelerdir?Öncelikle Allah'ın onları ıslah etmesini ıslah olmuyorlarsa aynı acıyı kalplerinde hissetmelerini diliyorum...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• aminnnnnnnnnnnnnn

ALLAH orda ki tüm müslüman kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun

müslümanlara zülum edenlere lanetle kınıorum ALLAH' ın laneti onlların üzerinde olsun inşaALLAH'U RAHMAN...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece misirdami oluo bu?

Butun dunyada varken neden sadece misira bukadar yogunlasiliyor?

Diger ulke insanlari ölerken neden vicdan yok?

0|1
    0|0
    • Soruma tepki vererek düşünceni açıklamış oldun. Her daim insanların öldürülmesine karşı olan biriyim. Şu an en acı ve güncel örnek Mısır

• Dedim beyfendi..sadece misirdami oluor diyerek misiri da kattim :)

Ama asil sen diger ulkeleri katmammissin farkindaysan

• Bir cümlenin nasıl yorumlanacağını mesleğim gereği çok iyi biliyorum ben, demagoji yapmaya gerek yok...

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi ulkesindeki gezi olaylarinda kendi insanina acimayip araplara gozyasi dokenlere lanet olsun

0|2
    1|1
  • Evet madem Mısır'ı konuşuyorsun, yıllardır Irak'ta Filistin'de Amerikalılar ,İsrailliler tarafından katledilen mazlum halklar için de aynı acıyı kalbinde hissediyorsundur umarım.

0|0
    0|0
    • Evet hissettim...Konu Mısır olunca neden bu kadar tepkilisin...Eğer sen o söylediğin yerlerde ki ölümlere tepki vermiş olsaydın MIsır'ı ayrık tutmazdın...

• hmm evet kanıtladın erdogan zerre kadar para çalmadı birkaç milyon tl birkaç milyon $ ve birkaç milyon eurolar hep emeğin ürünü.neyse bu tartışma burada bitmiştir.Olaylara tek taraflı yaklaşmakla daha fazla yazarak zaman kaybetmiyim senin gibi birisine

• Bana da çamur at, ona da çamur at...Senin gibi düşünmeyen herkese çamur at...İftira atıp ispat edemediğin zaman kişiliğinden bir şey kaybetmiyorsun nede olsa...

Yükleniyor...