Kapat

Mısır'da yaşananlar ve vicdan...

Mısır'da katledilen kadın ve çocuklar için vicdanı sızlamayan arkadaşlara hakaret ve küfür içermeyen dilekleriniz nelerdir?Öncelikle Allah'ın onları ıslah etmesini ıslah olmuyorlarsa aynı acıyı kalplerinde hissetmelerini diliyorum...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• aminnnnnnnnnnnnnn

ALLAH orda ki tüm müslüman kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun

müslümanlara zülum edenlere lanetle kınıorum ALLAH' ın laneti onlların üzerinde olsun inşaALLAH'U RAHMAN...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece misirdami oluo bu?

Butun dunyada varken neden sadece misira bukadar yogunlasiliyor?

Diger ulke insanlari ölerken neden vicdan yok?

0|1
    0|0
    • Soruma tepki vererek düşünceni açıklamış oldun. Her daim insanların öldürülmesine karşı olan biriyim. Şu an en acı ve güncel örnek Mısır

• Dedim beyfendi..sadece misirdami oluor diyerek misiri da kattim :)

Ama asil sen diger ulkeleri katmammissin farkindaysan

• Bir cümlenin nasıl yorumlanacağını mesleğim gereği çok iyi biliyorum ben, demagoji yapmaya gerek yok...

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi ulkesindeki gezi olaylarinda kendi insanina acimayip araplara gozyasi dokenlere lanet olsun

0|2
    1|1
  • Evet madem Mısır'ı konuşuyorsun, yıllardır Irak'ta Filistin'de Amerikalılar ,İsrailliler tarafından katledilen mazlum halklar için de aynı acıyı kalbinde hissediyorsundur umarım.

0|0
    0|0
    • Evet hissettim...Konu Mısır olunca neden bu kadar tepkilisin...Eğer sen o söylediğin yerlerde ki ölümlere tepki vermiş olsaydın MIsır'ı ayrık tutmazdın...

• hmm evet kanıtladın erdogan zerre kadar para çalmadı birkaç milyon tl birkaç milyon $ ve birkaç milyon eurolar hep emeğin ürünü.neyse bu tartışma burada bitmiştir.Olaylara tek taraflı yaklaşmakla daha fazla yazarak zaman kaybetmiyim senin gibi birisine

• Bana da çamur at, ona da çamur at...Senin gibi düşünmeyen herkese çamur at...İftira atıp ispat edemediğin zaman kişiliğinden bir şey kaybetmiyorsun nede olsa...

Yükleniyor...