Roman ya da şiir yazan arkadaşlar var mı ? Haydi toplanalım :)

Edebiyata gönül verenler. Kitap yazar mısınız, şiirde ne kadar iyisiniz hadi bakalım :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senden birkaç yaş "ağabey"ken mütevazı bir kitabım olmuştu.. Çoğu şiir, birkaç tane de denememsi mevzular vardı. Ve şehir bazında satıldığı halde performansı güzeldi..

Şimdi de var bir numaralar.. "Çok yakında sinemalarda" tadında zamanlarda..

Ama buraya 290-300 sayfalık kitabı az veya çok buraya alsak sakata geliriz.. Yasalar kapitalist, kitabı basanın dediği oluyor :)

0|0
    0|0
    • anladım tecrübeniz var yani :) bizde kendi çapımızda dergilerde bir şeyler yazıyoruz. kısa öykü çalışmalarım baya çok. şimdilerde de roman üzerinde çalışıyoruz nasip bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Şiir, hikaye, roman, deneme.

Bir ton var öyle yazdığım, karaladığım şeyler. Ama artık uğraşmıyorum.

0|0
    0|0
    • daha önemli işler girdi diyorsunuz :) neyse nasip

• Şiir yazarım, gerçi uzun süredir yazmıyorum. Ne kadar iyi olduklarını bilmem ama daha iyi yazabilmeyi isterdim.

0|0
    0|0
    • gönülden dökülen her söz güzeldir merak etmeyin. eminim başarılısınızdır :)

• peki :) çok teşekkür ederim yorumlarınız için. kolay gelsin :)

• Rica ederim, teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• usta şiiri seviyorum okuyorum ama Nefi yi Fuzuliyi Yunus u Mevlanayı ve diğer büyük şairleri okuduktan sonra kendimde şiir yazacak cesaretı bulamadım acıkcası saygısızlık olurdu ki baktıgın zaman sanatcılıktan bı haber olan ınsanlar sanatcıyım dıye dolasıyorlar ama ne sanattan ne de sanacılıktan haberleri var yazık diyorum..

0|0
    0|0
    • anladım ve sonuna dek katılıyorum. yürekten gönülden kağıda dökülmedikçe anlamsız kalıyor :)

• Eskiden şiir yazardım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...