Sizden de fikir almak isterim. Neler okuyabilirim?

arkadaşlar bir karar aldım bundan sonra zamanımı kitap okuyarak geçirmek istiyorum. fakat fazla kitabım yok almayı düşünüyorum ve bilmediğim kitaplar almak istemiyorum sizinde okuyup hoşunuza giden kitap varsa önerebilir misiniz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Noel ödüllü yazar Alber Camus'nün "Yabancı"sı çok güzel bir kitaptır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdi tarz olarak nelerden hoşlanırsınız bilemem ama taht oyunları serisini öneririm. dan brownun kitapları da eğlencelidir. yazabileceğim çok kitap var ama tarzınızı bilmiyorum :))

0|0
    0|0
    • roman pek sevmiyorum. genellikle edebiyat aşk tarzı beni etkilerr :)

• katılıyoruum

• siz daha iyi bilirsiniz ama yabancı yazarları araştırın bence :)

• Bak şunu diyeyim kitapdan ziyade önce yabancı dizi izle emin ol kitap kadar değerli ve faydalıdır.İngilizcenide geliştirirsin.Diziden nefret eden biri olarak artık bağımlı olduğumu söyleyebilirim. Dexter, Big Bang teo... , Super National izleyebilirsin . kitap okumaya gelirsek birden alışman çok zor sıkılacağından emin ol

0|0
    0|0
    • teen wolf, the fall, supernatural izliyoruuuum :d

• dizi izlemek için fazla üşengeçim :(

• Yaşını bilmiyorum ama bir site kurmayı düşünüyorum belki seni mutlu edebilir :) herhangi biri bir hikaye yazıyor sen hikayedeki bir karakteri seçerek hikayeyi o karaktere göre devam ettiriyorsun başka biri başka bir karakter seçerek devam ettriyor. örneğin hikayede iki karakterinde buluştuğu bir yerde karşıdaki kişi senin hamlene göre bir hamle yapmak zorunda kalıyor :) enteresan bir fikir işte :) yaratıcı olmak lazım :) uğraş bul kuzum kendine alışılmışın dışına çıkmalısın

• çok harika bir fikir .tebrik ederim umarım uygularsın

kitap okumayı bende çok isterim. ama hiç boş vaktim olmuyor . keşke olsa. inan bende senin gibi düşünüyorum .

ama dediğim gibi hiç boş vaktim sürekli dizi film izliyor çoğu zamanda p*rno sitelerde takılıyorum .

off harbi keşke boş vaktim olsa yaa

0|0
    1|0
    • hayırlısı be gülüm :D

• zamanımın kısık oluşu tetikliyor bu durumu başka zaman görüşmek dileği ileee

• kısık zaman hööö

eaaa

neyse kısıtlı zaman diyecektin sanırım

eaa

neyse neyse evet kitap okumak sana çok şey katacaktır

bye

• Yazar Cengiz Erşahin Kitabını alabilirsin gerçekten çok anlamlı ve çok güzel yazıları var. 1 günde bitirisin o kitapları Tavsiye Ederim.

0|0
    0|0
  • dünya klasiklerini bence okumalısın mukemmel kitaplar var.

umarım verdigin bu karada basarılı olursun.

0|0
    0|0
  • İletişim yayınlarından Afilli filintaların tüm kitaparıı alıp gönül rahatlığıyla okuyabilirsin çok güzel hepsi de

0|0
    0|0
  • bir zambak hikayesi.40 sayfalık bir kitap ama oku yani :D

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları öneririm iyi vakit geçiriyor insan cesur sorulardan başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Cüzzamlı Kadın.

0|0
    0|0
  • BOZKIRIN SIRRI = Ahmet Turgut... okumadan karar verme :D

0|0
    0|0
  • nasıl bir kitap istiyorsun, yaşın kaç ?

0|0
    0|0
  • okumuyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Grinin elli tonu. 3 seriden oluşuyo ben 2ciyi bitirmek üzereyim, başından kalkamıyorum desem yeridir. Ama biraz erotik. Belirteyimde.

1|0
    0|0
  • Jamie mcguire -tatlı bela

1|0
    0|0
  • eğer polisiye seviyorsan S.J BOLTON dan kurban ı kesinlikle öneririm

1|0
    0|0
  • hekimoğlu ismail ve senai demirci çok harika yazarlardır mutlaka oku derim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...