Interrail yapmak istiyorum ne kadara mal olur ?

daha önce bu şekilde gezen var mı ne kadar para gerekir önümüzdeki bahara kadar hazırlanacağım. Schengen vizesi olan var mı nasıl alınıyor ve ayrıca yeşil pasaport nasıl alabilirim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben yapmıştım 5-6 sene önceydi schengen vizesi almak interrail için çok kolay yunanistandan al en kolay orası verir. giderken iyi organize olursan 300-400 euro harcarsın (mat-uyku tulumu dağcı tüpü çatal bıçak alırsan bazı öüğnleri sandiviç konserve hazırlayıp geçir parkta tren istasyonunda 10 gün 10 gün gece yolculuğu trende uyku 10 gün ucuz hostel pansiyon yaparsan) ama bizle çıkanların çoğu 1000-1300 euro harcamıştı biz 300 euroya bitirdik

0|1
    0|0
    • Ne güzel ya kaç kişi gittiniz

• çok teşekkür ediyorum çok sağol para olayı sıkıyordu canımızı yoksa yaşamaktan korkmuyoruz :bir de gittiğimizde amaç ne olmalı biz tarihi yer filan istemiyoruz yani o kadar da önemli değil ama görülecek yerler elbette görülmeli bununla birlikte eğlenmek istiyoruz kafamıza göre mi gezelim plan yapmak şart mıdır ? ve sizin yol haritası nasıldı nereden nereyi gezmiştiniz

• bizde kafamıza göre gezdik tarihi yerleri müzeleri gezdik ana plan yapmak mutlaka gidilecek yerleri yazın ama kafanıza göre rota oluşturun mesela italyada napoli roma venedik planı yaptın oraya muhakkak git ama eklemeler için esnek ol. mutlaka görülesi yerler amsterdam,roma,napoli,selanik,cannes,barcelona,paris,venedik gibi 8 şehir belirle ama aktarma yaparken gezdiğin yerlerle 15-20 ye kadar çıkar...

• arkadaşım daha yeni yaptı.ona sorar anlatırım sana.

0|1
    0|0
Yükleniyor...