Bazı yorumlarınızı yakınlarınız okursa sorun olur mu ?

Özellikle bayanlar için soruyorum, kendi özelleriyle ilgili bilgiler verebiliyorlar kendilerini gizlemeden. Bunları herhangi bir yakınınıza okutur musunuz ya da onlar görse sorun yapar mı bu durumu ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Yoo. Yani aferin bekler gibi kimseye "al bak, ben yazdım" demem, ama kendiliğinden gelişen birtakım olaylar sonucu öyle bir şey olursa da dert etmem yani. Ki sanıyorum gelişmiştir de. Hafta içleri hiç kapatmadığım için biraz orta malı statüsünde benim bilgisayarım, ve internete hep bundan gireriz. Erkek arkadaşım bu siteyi zaten biliyor da, bilgisayar başına geçmek için müsade almasına gerek bile olmadığını bilen misafirlerimin de gözüne bir şeyler çarpmışsa da mühim değil.

Mühim olan, annem bugün İstanbul'a geliyor, ve internet geçmişini komple temizlemem iyi olacak. Geceleri pişti falan oynamadığımızın farkında da olsa, cinsel hayatımın bazı detaylarına bu şekilde rastlayabilme ihtimali gereksizden öte yakışıksız.

Unutmam herhalde =)

Ctrl+Shift+Del

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim için sorun yok paylaştıklarım benim düşüncelerim yakınlarımda bunları zaten biliyorlardır kimsenin bilmesini istemediğim şeyi zaten buraya yazmam

0|0
    0|0
  • sorun olmaz sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Özellikle okutmam.Ama okurlarsa kızarım.Çünkü okuyup bir de okuduğu şey hakkında yorum yapan küçük hırsızlara sinir oluyorum...

0|0
    0|0
  • Hususi al buyur bunlar benim yorumlarım deyip de okutmam.

Ama varsayalım okudu, eee adam mı oldu? Cık cık cık

Hiç sevmem böyle iş çevirenleri

0|0
    0|0
  • nerden anlıcaklar benim ben olduğumu ben okutmadığım sürece..bazı sorularda özelim hakkında ipucu veriyor olabilirim ama bu yetrli olmadığı için sorun yok..Ki anlasalar bile ne var ki bunda :)

0|0
    0|0
    • demek sorun olur senin için de bilinmesini istemiyosun demek ki :D

• sorun olmaz ama bilmemelerini tercih ederim

• sorun olacak cevap vermem gizlilikte güzel değil

0|0
    0|0
    • belki yakınlarına anlatamadığın şeyleri burada paylaşmak istersin :)

• hayata hiç bir şey gizli kalmıyor ki

• bazen herşeyi herkesin bilmesi gerekmiyo sanırım :)

• annem harici sorun yapacak kimse yok! o da detay öğrense çok fazla derdim değil bu yaştan sonra açıkçası...

zaten eğer çekinecek bir şeyim olsa yazmaz kendime saklardım; nitekim kendimi tutup yazmadığım zamanlar da oluyor hala:)

0|0
    0|0
    • olsun öyle deme millet biyerlerden eleştirecek bişey buluyo her zaman bi davranışını biri beğense başka biri yadırgayabiliyo o yüzden fazla takmamak lazım ama yerli yersiz yorumlarda sıkıyo bazen insanı :D

• amaan... ben bir şey yapmasam da diyecek bir şey bulur zaten onlar, koyver gitsin:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten cümlelerde mantıklı ve düzgün şekilde yanıtladıgımdan sorun olacagını düşünmem.

0|0
    0|0
  • İçim dışım bir. Beni tanıyan herkes bilir zaten bu görüşte olduğumu. Sorun yok yani.

0|0
    0|0
  • Var burda bir arkadaş sanki oldukça şüpheleniyorum.gerçi sorun değil lakin benden beter.bende onu yakalamış oluyorum eğer oysa saçlarını yolcam:)

0|0
    0|0
    • hee hafiften bi kıskanma var sanki ben öyle anladım :) seven insan kıskanırmış ama :)

• Yok kıskanmak değil sanki o beni biliyo gibime geliyo oyun oynuyo gibi o yüzden dedim yolcam diye:)

• okusalar "arda cidden uslanmis aaaa" derler anca :)

1|0
    0|0
  • okusunlar hatta kot pantolon giyen kızları çok seksi buluyorum demiştim onu bile okusunlar :)

0|0
    0|0
  • (Bkz.: .ötümüze girecek başlıklar, cevaplar ve yorumları)

0|0
    0|0
    • öyle öyle herkes özelini yazıyo burda dikkat etmek lazım :)

• yok arkadaş okutmam ne işi var.. okumasını isteseydim buraya değilde onlara sorardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...