Requiem for a dream... Bu film hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

Evet sözlüklerden yorumlara baktım, çoğu kişi ''birden fazla izleyemediğim ve kesinlikle izlenmesi gereken bir film'' veya ''psikolojimi mahveden, durduk yere kendinizi çok kötü hissetmenizi sağlayan film'' veyahutta ''moraliniz bozuksa izlemeyin, hayattan soğutan bir film'' vs vs. diyor. Yani çoğu yorum baya iyi. Bazıları ise ''fazlaca şişirilmiş, vasatın biraz üstü bir film'' diyor. İzleyenler, yorumlarınızı alabilir miyim? Nasıldır bu film, izlenmeli midir?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bugüne kadar izlememe nedenini uzun sürmüş bir kış uykusu olarak yorumluyorum.izle tabi harika bir film.bazı sahneler de uyuşturucuya özendiriyor ama sonunda toparlıyor.

1|0
    0|0
    • Sürekli izleyeceğim, izleyeceğim, izleyeceğim diyorum ama bir şey oluyor izleyemiyorum. İzleyeceğim en kısa zamanda.

Erkekler Ne Diyor 10

• İzlemeyerek hata yapıyorsun.Yazılanlar doğru normal bir film gibi başlıyor, seni yavaşça olayların içine alıyor filmin sonunda bir bakmışsın psikolojin allak bullak.

Bir de harika bir soundtrack'i var.

1|0
    0|0
    • Evet soundtrack mukemmel. Filmi izlememin zamani mi onu bilemedim. Ama izleyecegim gec de olsa.

• Uyuşturucu etrafında dönen bazı olayları güzel sahnelemişler.Aşırı abartı yapılması gereksiz, güzeldi ama o kadar da değil.

1|0
    0|0
  • Sözlükte abartmışlar. Filmi izledikten sonra hayatında kısa bi süre yer alıyor ama olumlu şekilde. Etkisinde en fazla 1 ay kalırsın o da çok duygusalsan. İzlemelisin, öneririm mükemmel bir filmdir :)

1|0
    0|0
  • Beni çok fazla etkilemişti uyuşturcunun etkilerini eksikzsiz olarak aktarıyor hel o müziği yok mu ; alıp götürüyor seni . İmkanın varsa izle mutlaka

1|0
    0|0
  • Neymiş bu film ya bende izlemeliyim.

1|0
    0|0
  • o ne la

izlemeyin diyom böyle piskopat filimleri dinlemiyonuz

sonra işemek için karanlıkta tuvalete bile gidemiyonuz

0|0
    0|0
    • Çok ders verici bir filmmiş aslında ama baya da etkiliyormuş. Seviyorum ben böyle filmleri ama bir fikrinizi alayım dedim yine.

• Var bende ama hala izleyemedim :(

0|0
    0|0
  • işi junkieliğe vurmayın efendi olun.

0|0
    0|0
  • Filmden yeterince etkilenmedim ama müziği çok güzel hakketen

0|0
    0|0
  • +25 diyorum ben :D

0|0
    0|0
    • :D. O derece. Hımm. Ben de yaşımdan çekinerek pek izlemiyorum aslında :D.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bağımlı olduğun her şeyden soğumana neden olan bir film.

Konusunu biliyorsundur zaten, çok güzel.

İzledikten sonra kendini kötü hissedebiliyorsun ama bence kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden.

1|0
    0|0
  • Vallahi ne söyledilerse haklılar. Hayattan soğudum tiksindim fazla mı gerçekçiydi yoksa çok mu uçuktu hala bilemem ama bir daha izlemedim. Güzel olmadığından değil ama kesinlikle çok rahatsız ediciydi diken üstünde izledim aşırı moralim bozuldu sıkıldım gerildim vs. :D yine de izlenmelidir efendim ama 2gün etkisinden çıkamayabilirsiniz çok hassas iseniz :D

1|0
    0|0
    • Valla hassasım. Dram filmlerinde daha da hassasım :D.

• valla seçim sana kalmış :D

• Olsun izlemek istiyorum, çekti beni. Özellikle bu soundtrack'i :D. Bir de şu yaş sınırı neyden dolayıdır acep, sınırı ancak geçmişim de :D.

• İzleyip ders alınması gerek sanırım örnek değil ...

1|0
    0|0
  • 3 yıl önce yılbaşında izlemiştik bi arkadaşın tavsiyesiyle.kız 2. izlemesi olmasına rağmen ağlamıştı biz oha nerde ağlanıcaktıı? diye dalga geçmiştik ama yinede muhteşem bi filmdi!

1|0
    0|0
  • izlenmesi gereken filmlerden biri..

1|0
    0|0
  • bence izle...

1|0
    0|0
Yükleniyor...