Arkadaşlar bir kitap yazdım ben

onu şimdi nereye vereceğimi bilmiyorum yayımlanması için gerçekten okuyup değerlendiriyolarmı acaba nasıl karar veriyolar bu konu hakkında bilgilendirrmisniz beni

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir yazar arkadaş daha çıktı ne hoş :) şimdi öncelikle notere gidip telif hakkı ve tasdik almanız lazım. Daha sonra herhangi bir yayınevi diyeyim taslağınızı sunuyorsunuz oraya . cevap gelme süreci eziyetlidir biraz :) İşte onay gelince word ya da pdf olarak eserinizi veriyorsunuz basım aşaması. Bu arada kitabınızın konusunu sorabilir miyim :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• elbette okuyorlar lakin şöyle bir durum var telif hakları konusu eğer telif hakkını almassan çalabilirler

0|0
    0|0
  • pdf dosyasına kaydet sokak kitapları yayınevi veya yitik ülke yayınevi amatör yazarlar için çok uygun bunların web sayfasına gir tel. ile ara önce daha sonra dosya göndermeni isteyeceklerdir 5846 Sayılı Yasa var notlarını alıp çalamazlar

0|0
    0|0
  • matbaa ya ver

0|0
    0|0
  • binlercesi 2.sayfa okunmadan çöpe :) konun neydi peki

0|0
    0|0
    • işte böyle olmaması için ne yapmam gerekiyor acaba biraz feminist birde şizofren bir kızın hikayesi kitabıma güveniyorum

• kapağa bakarakmı yayınlıcaklar çok saçma değilmi?

• anlatamadım sanırım okuyup okunmayacağına karar vermek için yeterli diyorm, hem senn ilk olabilir ama aynı konu yüzlerce kez işlendi netten arsştır

emeğine saygı duyup kibar davranılacaktır emin ol ama iyi bişeyler ya da ilgi çeken yapılmamış bişeyler ok?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...