Kizlar sorum size. hem cinslerim de fikirlerini belirtebilir .

Arkadaslar ben buradan bir bayanla tanistim. 2-3 gun konustuk baya sonra seni merak ediyorum resim gonderir misin dedi. Sende yolla dedim tamam dedi. Neyse ben resmi gonderdim sonra konustugum kisi gondermedi. Acaba beni begenmedigi icin mi gondermedi neden olabilir? Gerci begenmese konusmaya devam etmezdi hala eskisi gibi konusuyoruz. Ama neden resim gondermek istemiyor anlamadim. Neden gondermiyosun diye sirdugum da ise burasi sanal ortam oyle hemen kendimi gostermek istemiyorum dedi. Bende peki dedim. ( cok uysalim dimi laan :P ) ama kizi cok merak ediyorum yardim edin

Güncellemeler:
Arladaşlar sorunu öğrendim. Beni çok sevimli bulmuş ama boyum ondan kısa olduğu için göndermiyormuş resmini. Ne alakaysa artık. Benim boyum 166 onunki ise 170. Çok mu önemli bu boy olayı anlamıyorum ki. Çoğu kız arkadaşım benden uzundu ve hiç şikayet etmiyorlardı..

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• seni kendine fazla bile bulmuş, beğenmezsin diye çekiniyor.

0|1
    0|0
    • eyw kardeşim teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni yakışıklı bulmuş ondan dolayı kendi resmini yollamaktan çekiniyor sen beğenmezsin diye

0|0
    0|0
  • yalan dünya burası boşver.. buluşup karşılıklı konuşmanız gerek:)

0|0
    0|0
    • farklı şehirlerdeyiz ama buluşuruz belki neden olmasn..

• Biraz daha konuşun belki gönderir sonra...

0|0
    0|0
  • Ya neden bizi rezil ediyorsun sen :(

Biliyorum sen olduğunu.

Göstermiyorum işte fotoğrafımı falan.

alla alla .

Zorla mı yaa zorla mı :(

0|0
    0|0
    • ben pert. bu konuşmadan sonra merak etmiyorum bu nasıl bir kafa arkadaşım ne rezili ne zorlası ne içtin sen ?

• Öylesin laaan :D

0|0
    0|0
    • çirkin miiyim panpa ? :(

nerden gördün beni rüyana mı girdim :PP

• Yok ben değilim zaten kendisi yukarda çıkmış :D

• eğer oysa istemem ki zaten yazdığı şeye bak :D

bu kafada olan bir kız tarzım değil kusura bakmasın :D

• Netten olmaz bu isler seni oyaliyo bosver.

0|0
    0|0
    • salla diyosun yani

• sana birakiyorum ne diyim

• ya zaten illa sevgili olucaz diye birşey yok o amaçla tanışmadım sonuçta arkadaş olarak tanıştım ilk başta ama belli mi olur hoş birisine benziyor sohbeti tutuyor en azından.. ama insan merak ediyor işte her ne olursa olsun..

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni beğenmese konuşmaya devam etmezdi ama çok beğenmiş olsa illaki face ye eklerdi. Ortada kalmış zamana bırakmış tanımaya çalışıyorda olabilir. Sonuç ne olursa olsan sana abi tavsiyesi kimseye salak gibi kapılayım deme. Benimde bir sapığım var görmediği halde aşığım diyor ama çözemedim daha. Dur bakalım sabrediyorum. Sende sanal ortamı boşver. Buradan bulduğun ya da bulacağın kızdan % 80 hayır gelmeyecektir. Çünkü %de 95 i buraya partner aramaya giriyor. Neden bu kadar erkek var burada. Erkek olmasa kızda olmaz.

0|0
    0|0
    • facebook kullanmıyorum abi

• Bu boy takıntısı zaten bir tek Türklerde var :))

Ukrayna da 1,80 kızın yanında 1,70 lik adamlar var umursamıyorlar boy kısaymış uzunmuş :D Gerçi ben 1,85 im sıkıntım yok ama :D

• bro sorma ya bulgaristanda da öyle :) kaç tane 170-175 kız arkadaşım oldu hiç sorun etmiyorlar. onlar başka şeylere önem veriyor anladın sen :D

• 2 sebeb var kardeş

1- seni beğenmedi (inşaallah böyle değildir)

2- sen yakışıklısın o öçirkin kendini sana yakıştıramadı beğenmez beni diye (inşaallah çirkin değildir)

hadi hayırlısı bakalım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...