Yatakta kitap okumak, uykuyla saklanbaç oynamak gibi di mi?

Yatakta kitap okumak, uykuyla saklanbaç oynamak gibi di mi? Böyle çok dalınca kitaba, gelip seni sobeliyor bence… :D

haksız mıyım siz okur musunuz ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklısın. Önce ufak dokunuşlar yapar, ardından sanki göz kapaklarına filler oturur. Ağırlık öyle bir hal alır ki kendini artık uykunun kollarına bırakırsın. Zaten arkasından ya kardeşin, ya baban ya da annen toplar seni. :)

0|0
    0|0
    • sanki göz kapaklarına filler oturur çok haklısın ..:d rüyanda da hep kitapla ilgili şeyler görürsün

• vaktiniz bol o zaman. sanırsam ..benim okumaya bile vaktim yok..

• Çok öncesinde başladım yazmaya çalışırken. Sonra işimden istifa edince diğer bölümler de hızlandı. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yatakta kitap okurum da yatar pozisyonda değil

0|0
    0|0
  • Bazen öyle oluyor..

0|0
    0|0
  • öylede bazen sadece okuyosun :D sonra tekrar başa dönüyosun falan dudaklar okuyo ama beyin kapanıyo

0|0
    0|0
  • evet haklısın bazen uykum gelmezse uzanarak kitap okurum ya da film izleri karanlıkta

0|0
    0|0
    • önemli bir fark var sanki.. ben kitap okuduğum için uyuyamıyorum siz uykunuz gelmez ise...

saklanbaç da ilk türden olunca çok zevkli oluyo.:D

• sorun değil ..:) sağolun cevabınız için

• rica ederim :)

• Başlık çok iyi olmuş

0|0
    0|0
  • bazı kitaplar uyutmaz

0|0
    0|0
  • yatakta kitap okumam kitap okumaya ayrı bir zaman ayırırım

0|0
    0|0
    • maşallah o zaman... ama dene bence onun tadı ayrı oluyo.. uyumadan önce yani..

• bilmem denerim teşekkürler:)

• okurum ama babam gelir hala uyanık mısın hadi uyu sonra sabah kalkmıyorsun falan der babamla oynuyoruz yani saklambacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...