Bir müzisyen için hangisi daha önemlidir?

Bir müzisyen için hangisi daha önemlidir ?

• Ezgi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beste
    9% (1)10% (1)10% (2)Oy Ver
  • Bence
    18% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
  • İlham
    55% (6)60% (6)57% (12)Oy Ver
  • Enstrüman
    18% (2)30% (3)23% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yetenek vardır bunu geliştirip enstrümana ordan ilhama ezgiye ve besteye dönüştürebilmeli

0|2
    0|0
  • ilham bence :)

0|2
    0|0
  • İlham bana göre.

0|1
    0|0
  • İlham.

0|1
    0|0
  • Yetenek ve ilham.

0|1
    0|0
  • bir müzisyenin kulağı ve "kulağı" olmalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ilhan olduktan sonra,gerisi gelir zaten.atıyorum sözleri ve okunuşu,ilham ile tutturdu diyelim.mesleki bilgisiyle hangi enstrümanı kullanacağını bilir zaten bu adam.vs.vs.

0|1
    0|0
  • Bence İlham daha ağır basıyo gibi.Müzisyenin çalacağı enstrümanı sevmesi onunla et tırnak gibi olması lazım ki anlamlı çalsın.İlham gelmezse adam nasıl çalsın canm. O.o

0|1
    0|0
  • bir müzisyende öncelikle müzik kulağı olmalı. aslında müzik kulağı demkete yanlış sonuçta müzik sadece bestesi sözü olan şeyler şarkılar değil hayatın her alanında müzik sesin anlamlı çıktığı hemen hemen heryerde vardır. sonra bana göre olmazsa olmaz olan duygusunu aktarma yeteneğidir.. duygu olmadan müzik olamaz ve sonrasında yetenek. bular doğuştan gelen şeyler gerisi örneğin müzik bilgisi enstrüman çalma eğitimle halledillebilir

0|1
    0|0
  • Yaşamı boyunca sağlık problemleri çeken Beethoven 1801’de işitme problemleri yaşamaya başlamış ve 1817’de tamamen sağır olmuştur. Bu dönemden sonra sağırlığı müzik yaşamını hiçbir şekilde etkilememiştir. 9. senfoniyi sağırlık döneminde bestelemiştir.

Ne zaman müzik kulağı deseler aklıma bu gelir.

0|1
    0|0
  • Yetenek ve ilham derim.

0|1
    0|0
  • yetenek aga ..

0|1
    0|0
  • İlham tabikide

0|1
    0|0
  • Kulak yok mu