Erkeğin saz çalması sizi etkiler mi?

yakışıklı sayılabilecek bir erkeğin saz çalıyor olması sizin için artı mıdır eksi mi? hoşlandığınız cocuğun saz çalıyor olması neyi değiştirir? ve ya saz çalıyor olması ondan hoşlanmanızı sağlar mı?

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Eğer ki kız da saz çalıyorsa kesin etkilenir...Bu ortak paylaşımın,konuşulacak ortak şeylerin iyi bir işareti olur...Genelde müzikle uğraşan insanlarında bakış açıları yakındır,iyi anlaşırlar,duyguludurlar...Şahsen ben de çaldığım için beni etkiler,hatta bir gün sizi dinlemeyi isterim diye ben teklif ederim,düet yaparız,eşlik ederim falan.Bence çok hoş şeyler...

0|1
    0|0
  • Evetttt Hemde cok etkiler.. benim icin bir cok artilardan daha arti

1|3
    2|0
  • sazın olayım çal beni:D

0|2
    0|0
  • Ben ç0k sevinirim. Çünkü benim için ayrı bir anlam taşır.. Gözlerime baka baka söyleyecği türkü :D AŞIK olmamak için zor tutarım kendimi <3 :D

0|1
    0|0
  • Sırf saz çalıyor diye hoşlanmam tabiki ama bi yeteneğinin olması artıdır.

0|0
    0|0
  • müzikle uğraşması güzel bişey ben ondan etkileniyosam saksafon da çalsa farketmez benim için

0|0
    0|0
  • Pek bir şeyi değiştirmez ama daha sıcak bulurum, hoşuma gider yani sesi falan da güzelse oh, mis.

0|1
    0|0
  • benim hiç ilgim yok ama şu ana kadar aşık olduğum erkeklerin çoğu çalıyor ne hikmetse. bişi düşünmem iyi de değil kötü de.

0|0
    0|1
  • etkilemez

0|0
    0|0
  • Öeğ, elektrogitar bateri falan varken saz çalana bakmam doğrusu.

1|0
    0|3
  • Hayır

0|0
    0|1
    • kıvanç tatlıtuğ saz çalınca aynı tepkiyi mi verdin? terslemek için değil cidden merak ettiğim için soruyorum.

• senin beni terslemenden bahsetmedim ki :D seni terlediğimi senle zıtlaştığımı düşünme anlamında demiştim cidden merak ettiğim için sormuştum "yanlış anlayan" kullanıcı :D

• Kıvırma saz çalışıyorsunda illa oynamanda gerekmıyor

• herhangi bir enstrüman çalıyor olması güzel bir şey ama sırf bu yüzden hoşlanmam yada kişiye sevgim ilgim değişmez.

0|0
    0|0
  • Herhangi bi enstrumanla ilgilenmesi hos ama sirf bu yuzden duygularimda bi degisiklik olmaz

Kiwanc tatlitugda bile:)

0|0
    0|0
  • Pek fazla turku dinlemem ama eger gerçekten beni mutlu etmek ugrasmissa tabiki seve seve dinler ve etkilenirim

0|0
    0|1
  • Saz çalmak hoşlanmadıktan sonra ağzıyla kuş tutsa işe yaramaz bence bateri çalması daha gzl olurdu :D

0|0
    1|1
  • saz çalıp parasını bana verirse ben çok etkilenmiş numarsı yaparım

1|0
    0|0
  • Evet kıvanç tatlıtuğ da çalsa aynı tepkiyi verirdim

0|0
    0|0
    • çaldığını biliyorsun değil mi?

• Sazı sevmem calsada calmasada umursamam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Keman, Çello çalan kadın, benim gözümde tanrıçadır...

2|1
    0|0
  • Kuzey , saz çalınca birşey değişmedi dizide.

0|0
    0|0
  • beni etkliler :))

0|0
    0|0
  • gitar kadar etkileyici değil ne yalan soyliim

0|0
    0|0
  • etkilenen olabilir ama hepsi değil

0|0
    0|0
  • Erkeğin saz çalması değilde kızın saksofon çalması etkiler beni.

0|1
    1|0
Yükleniyor...