Ataistlerin kurduğu devletler..

Tarih boyunca ataistler bir devlet kurmuşlar mıdır? Yoksa hep yönetilmek/kullanılmak zorunda mı kalmışlardır.

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• hasan el sabbahı bir araştır derim cengiz hanın bile altına yaptırmış bir adam bir emriyle irandan ingiliz kralını öldürücek gücü vardı tarihte herkes korkardı ondan adam kndını peygamber ilan etmiş bunun yanında eskıden ınsanlar cahıldı baya ve ateizm tabuydu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hep yönetilmek/kullanılmak zorunda kalmışlardır. Ateistlerin zeki olduğunu iddia eden birkaç ateist arkadaş vardı gelsin onlar cevaplasın bu soruyu.

0|0
    1|1
  • Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği

Çin Halk Cumhuriyeti

Kuzey Kore

Daha çok varda, ilk aklıma gelen bunlar.

1|1
    0|0
  • adamlar illumunatiyi kurmuş daha ne kurcaklar

1|0
    0|0
  • Ateist*.

0|0
    0|0
  • Yazabileydin tartisirdim haha

2|0
    0|0
    • sen yazabilemişsin zaten:))

• Hayirlisi her seyin, siyaset bazinda ele almak sacma olur konuyu.

• Ateizm olmasın o .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hay ateistler kovalasın sizi kardeşim ...ne ateistmişler yav , ben bu yaşıma geldim bir tane atesite rastlamadım nerede bu adamalar nasıl devlet kuracaklar kardeşim ? ...rahat bırakın şu insancıkları yaaa :))))

üç beş tane ateist vardır , her gün elli tane ateist sorusu soruluyor ne iştir anlamadım... ?

0|0
    0|0
  • ateistler inanç eksenli devlet kurmanın geri kafalılık olduğunu bildiklerinden böyle bir zahmete katlanmamışlardır.

0|1
    0|0
  • Ataizm bir felsefe veya ideoloji değildir. Yayılmak gibi bir amacı da yoktur. Turancılık olsun , ülkücülük gibi bir yayılmacılık taraftarıda değillerdir. Kişisel bazlıdır.

2|0
    0|0
  • Ataist demen bile zeka seviyeni yansıtıyor kardeşim.

0|0
    0|0
  • ataistler kurmadı galiba.. gerçi ataist nedir onu da bilmiyorum ya :D

türkçe hocana saygılarımı gönderiyorum burdan

0|0
    0|0
  • I hate ateism

0|0
    0|1
  • Ata değil 'Ate'..

Kuramamışlardır.

0|0